SELECTIE LA ACS KINDER

Clubul nostru organizeaza selectii pentru copii nascuti in anii   2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 si 2011. Pentru informatii suplimentare contactati antrenorii:

 

2004, 2005, 2007 - Pop Lupu Coriolan, tel 0740963274

2003, 2009 - Moldovan Dan, tel 0747708221

2008 - Moldovan Codrut, tel 0741074758

2006, 2010, 2011 - Lupsa Ciprian, tel 0740320914

Juniori D (Grupa 2004)

04.06.2016 - Cupa de Vara

ACSK - CSV UNGHENI 7-0

Au marcat Belean Darius(2), Simon Erik(2), Boni Csaba, Radu Tanian si Muresan Lucas

ACSK - AS VIITORUL JABENITA 2-1

Au marcat Dobre Armando si Simon Erik

ACSK - AS TRANSIL TG MURES 5-1

Au marcat Bota Mihai, Poptean David, Csaki Daniel si El Sawy Omar(2)

26-29.05.2016 - Cupa Hagi Danone, Constanta

ACSK - LICEUL PORA CLUJ 0-1

ACSK - LICEUL TRAIAN PITESTI 2-1

Au marcat Radu Tanian si Suteu Alex

ACSK - DYNAMIC CRAIOVA 1-0

A marcat Suteu Alex

ACSK - ACADEMIA GHEORGHE HAGI 0-0 (5-4 dupa lovituri de departajare)

ACSK - LPS BANATUL TIMISOARA 2-1

Au marcat Dobre Armando si Csaki Daniel

semifinala - ACSK - LUCEAFARUL TURNU SEVERIN 2-1

Au marcat Csaki Daniel si Suteu Alex

finala - ACSK - ACADEMIA GHEORGHE HAGI 2-2 (5-7 dupa lovituri de departajare)

Au marcat Suteu Alex si El Sawy Omar

16.04.2016 - etapa 18

AS VIITORUL JABENITA - ACSK 1-9

Au marcat El Sawy Omar(2), Csaki Daniel(3) si Suteu Alex(4)

12.04.2016 - etapa 17

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 1-4

A marcat

06.04.2016 - etapa 16

ASA TG MURES - ACSK 2-3

Au marcat Radu Tanian si El Sawy Omar(2)

03.04.2016 - etapa 15

AS MURESUL DEDA - ACSK 0-10

Au marcat Suteu Alex(4), Simon Erik, Radu Tanian(2), Domokos Alex si Csaki Daniel(2)

Au marcat Suteu Alex(4)

17.03.2016 - etapa 14

BEST KIDS REGHIN - ACSK 0-7

Au marcat El Sawy Omar(3), Dumitru Andrei, Boni Csaba, Dobre Armando si Csaki Daniel

13.03.2016 - etapa 13

ACSK - LPS TG MURES 14-0

Au marcat El Sawy Omar(3), Csaki Daniel(5), Suteu Alex(2), Radu Tanian, Domokos Alex, Boni Csaba si Dobre Armando

26-28.02.2016 - Brasov Indoor Cup

ACSK - FC BRASOV 2-0

Au marcat Suteu Alex si Csaki Daniel

ACSK - VIITORUL CLUJ 0-3

ACSK - TERMO BUCURESTI 3-0

Au marcat Radu Tanian si Suteu Alex(2)

ACSK - GALACTIK BUCURESTI 1-2

A marcat El Sawy Omar

ACSK - JUVENTUS COLENTINA 1-2

A marcat El Sawy Omar

ACSK - FC BRASOV 5-1

Au marcat El Sawy Omar, Suteu Alex(2), Csaki Daniel si Boni Csaba

20-21.02.2016 - Cupa Municipiului Reghin

ACSK - VIITORUL JABENITA 4-0

Au marcat Suteu Alexandru, Boni Csaba si El Sawy Omar(2)

ACSK - VASAS FEMINA 4-0

Au marcat Suteu Alex, El Sawy Omar, Csaki Daniel si Bursuc Vlad

ACSK - LPS BISTRITA 1-0

A marcat El Sawy Omar

semifinala - ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 4-1

Au marcat El Sawy Omar(3) si Dobre Armando

finala - ACSK - FK ODORHEI 1-1 (4-2)

A marcat El Sawy Omar

29.11.2015 - etapa 12

ELITA NAZNA - ACSK 0-7

Au marcat Csaki Daniel(2), Boni Csaba(2), Suteu Alex(2) si Dumitru Andrei

22.11.2015 - etapa 11

ACSK - ATLETIC KIDS GURGHIU 3-2

Au marcat Dobre Armand, El Sawy Omar si Suteu Alex

13.11.2015 - etapa 10

ACSK - LACUL URSU SOVATA 6-2

Au marcat El Sawy Omar(3), Csaki Daniel(2) si Tokes Lorand

07.11.2015 - etapa 9

AVANTUL REGHIN - ACSK 1-1

A marcat Csaki Daniel

01.11.2015 - etapa 8

ACSK - VIITORUL JABENITA 6-0

Au marcat Suteu Alex, Csaki Daniel(2), Boni Csaba si El Sawy Omar(2)

25.10.2015 - etapa 7

ACS SPERANTA TG MURES - ACSK 4-1

A marcat Radu Tanian

17.10.2015 - etapa 6

ACSK - ASA TG MURES 5-1

Au marcat Suteu Alex(2), Csaki Daniel si El Sawy Omar(2)

13.10.2015 - etapa 5

ACSK - MURESUL DEDA 12-0

Au marcat Csaki Daniel(2), Suteu Alex(3), Dumitru Andrei, Bartus Marc si El Sawy Omar(5)

04.10.2015 - etapa 4

ACSK - BEST KIDS REGHIN 3-1

Au marcat Csaki Daniel, El Sawy Omar si Bartus Marc

30.09.2015 - etapa 3

LPS TG MURES - ACSK 1-4

Au marcat Csaki Daniel si El Sawy Omar(3)

26.09.2015 - etapa 2

ACSK - ELITA NAZNA 8-0

Au marcat Precup Andrei, Bartus Marc(2), Csaki Daniel, El Sawy Omar(2), Dobre Armando si Domokos Alex

20.09.2015 - etapa 1

ATLETIC KIDS GURGHIU - ACSK 0-1

A marcat El Sawy Omar

07-10.09.2015 - Cupa Eon Kinder (categoria 2003)

ACSK - INTERGALAXY BUCURESTI 0-5

ACSK - ALMA SIBIU 0-0

ACSK - VIITORUL CLUJ 0-2

ACSK - AFC OD SECUIESC 3-5

Au marcat El Sawy Omar(2) si Csaki Daniel

ACSK - 3KIDS SPORT BUCURESTI 3-1

Au marcat Csaki Daniel(2) si Suteu Alex

ACSK - ALMA SIBIU 1-0

A marcat El Sawy Omar

01-04.09.2015 - Cupa Eon Kinder

ACSK1 - CSS PASCANI 8-0

Au marcat Domokos Alex, Horsia Adrian, Radu Tanian, Suteu Alexandru(2) si El Sawy Omar(3)

ACSK1 - ASA TG MURES 2-1

Au marcat Suteu Alexandru si El Sawy Omar

ACSK1 - PROGRESUL FOCSANI 2-1

A marcat El Sawy Omar(2)

ACSK1 - JUNIORUL SUCEAVA 1-2

A marcat El Sawy Omar

ACSK1 - COMSTAR VASLUI 1-2

A marcat El Sawy Omar

ACSK1 - ACSK2  6-0

Au marcat Boni Csaba(2), Csaki Daniel(3) si El Sawy Omar

ACSK1 - LUCEAFARUL CLUJ 3-0

A marcat El Sawy Omar(3)

ACSK2 - BEST REGHIN 1-0

A marcat Muresan Lucas

ACSK2 - CS VOLUNTARI 2-6

Au marcat Craciun Tudor si Muresan Lucas

ACSK2 - HIDRO R VALCEA 5-1

Au marcat Feier Adrian, Ocos Daris si Dumitru Andrei(3)

ACSK2 - CS VOLUNTARI 0-2

ACSK2 - ACSK1   0-6

25-26.08.2015 - Cupa Sporting Reghin

ACSK - FEMINA OD SECUIESC 5-0

Au marcat Domokos Alex, El Sawy Omar, Horsia Adrian, Bartus Marc si Csaki Daniel

ACSK - MURESUL VALENI 14-1

Au marcat Suteu Alex(2), Csaki Daniel(2), El Sawy Omar(6), Bartus Marc, Simon Erik(2) si Boni Csaba

semifinala - ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 1-0

A marcat Suteu Alex

finala - ACSK - MURESUL LUDUS 1-0

A marcat Csaki Daniel

11-14.08.2015 - Brasov Junior Cup

ACSK - VOJVODINA NOVI SAD 1-6

A marcat Csaki Daniel

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 3-1

Au marcat Suteu Alex(2) si El Sawy Omar

ACSK - LVOV 6-1

Au marcat El Sawy Omar(4), Dobre Bogdan, Csaki Daniel

ACSK - PETROLUL PLOIESTI 1-1

A marcat Dobre Bogdan

ACSK - FC BRASOV 5-0

Au marcat Muresan Lucas, Dobre Bogdan, Csaki Daniel, Dumitru Andrei si Domkos Alex

sfert de finala - ACSK - GALACTIC BUCURETI 1-1 (3-1)

A marcat El Sawy Omar

semifinala - ACSK - PETROLUL PLOIESTI 1-1 (2-4)

A marcat Suteu Alex

FINALA MICA - ACSK - FC BRASOV 2-0

Au marcat El Sawy Omar si CSaki Daniel

12-14.06.2015 - Cupa Odorhei

ACSK - INFINTY TARNAVENI 3-2

Au marcat Suteu Alex, Csaki Daniel si Boni Csaba

ACSK - BEST KIDS REGHIN 2-2

Au marcat Domokos Alex si Csaki Daniel

ACSK - OSK SEPSI SF GHEORGHE 4-0

Au marcat Suteu Alex(3) si Precup Andrei

ACSK - ASMSE TG MURES 10-1

Au marcat Csaki Daniel(4), Suteu Alex(2), Precup Andrei, Bota Mihai, Boni Csaba si Bartus Marc

ACSK - TOROK BALINT UNGARIA 3-0

Au marcat Csaki Daniel, Bartus Marc si Domokos Alex

ACSK - AFC OD SECUIESC 0-0

07.05.2015 - etapa 19

CS GLIGA COMPANIES REGHIN - ACSK 3-0

04.05.2015 - etapa 18

ACSK - AS ATLETIC GURGHIU 3-2

Au marcat Horsia Adrian(2) si Suteu Alex

26.04.2015 - etapa 17

CS LACU URSU SOVATA - ACSK 0-4

Au marcat El Sawy Omar(2), Suteu Alex si Bartus Marc

17.04.2015 - etapa 16

AS TRANSIL 2008 - ACSK 2-6

Au marcat El Sawy Omar(3), Bartus Marc(2) si Radu Tanian

11.04.2015 - etapa 15

ACSK - GLIGA REGHIN 5-1

Au marcat Radu Tanian(3) si Simon Erik(2)

04.04.2015 - etapa 14

ATLETIC KIDS GURGHIU - ACSK 0-4

Au marcat Radu Tanian(2), Bartus Marc si El Sawy Omar

28.03.2015 - etapa 13

ACSK - CS LACUL URSU SOVATA 9-0

Au marcat El Sawy Omar(3), Bartus Marc(2), Radu Tanian(2), Precup Andrei si un autogol

22.03.2015 - etapa 12

ACSK - ASMS TG MURES 18-0

Au marcat Radu Tanian(2), Simon Erik(3), El Sawy Omar(7), Bota Mihai, Suteu Alex(4) si Horsia Adrian

07-08.03.2015 - Cupa Municipiului Reghin

ACSK - VASAS FEMINA 4-1

Au marcat Bartus Marc(2), El Sawy Omar si Radu Tanian

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES  6-1

Au marcat El Sawy Omar(2), Bartus Marc(2), Muresan Lucas si Simon Erik

ACSK - SPORTING BISTRITA 1-4

A marcat El Sawy Omar

ACSK - VIITORUL CLUJ 2-0

Au marcat El Sawy Omar si Radu Tanian

ACSK - INFINITY TARNAVENI 1-2

A marcat El Sawy Omar

ACSK - VIITORUL CLUJ 0-1

ACSK - ATLETIC GURGHIU 1-0

A marcat Bota Mihai

28.02.2015 - Cupa primaverii, Tg Mures

ACSK - FC TRANSIL 3-1

Au marcat Radu Tanian, Bartus Marc si El Sawy Omar

ACSK - SC DE FOTBAL LIVIU ANTAL SIGHISOARA 3-2

Au marcat El Sawy Omar(2) si Bartus Marc

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 0-4

06-08.02.2015 - Brasov Indoor Cup

ACSK - DUNAREA GALATI 3-3

Au marcat El Sawy Omar(2) si Horsia Adrian

ACSK - FC BENTA BRASOV 1-0

A marcat El Sawy Omar

ACSK - CSS TARGOVISTE 6-0

Au marcat El Sawy Omar(3), Precup Andrei(2) si Bartus Marc

ACSK - STARS BRAILA 1-5

A marcat El Sawy Omar

ACSK - DYNAMIC CRAIOVA 0-5

ACSK - DUNAREA GALATI 3-1

Au marcat El Sawy Omar si Precup Andrei(2)

24.01.2015 - Trofeul Campionilor, Bistrita

ACSK - LPS BISTRITA 1-2

A marcat Suteu Alex

ACSK - ARDEALUL BISTRITA 2-1

A marcat Bota Mihai si un autogol

ACSK - LPS BOTOSANI 3-1

Au marcat Suteu Alex, El Sawy Omar si Bartus Marc

ACSK - ACS TAMPA BV 3-1

Au marcat Suteu Alex(2) si El Sawy Omar

semifinala - ACSK - ATLETIC GURGHIU 2-0

Au marcat El Sawy Omar si Blaga Dragos

ACSK - ACS TAMPA BV 1-3

A marcat Suteu Alex

06-07.12.2014 - Cupa Gobe, Od Secuiesc

ACSK - INTERSTAR SIBIU 6-0

Au marcat Somin Erik, Bota Mihai(2) si Bartus Marc(3)

ACSK - SEPSI MIERCUREA CIUC 0-1

ACSK - AFC OD SECUIESC 1-3

A marcat Bota Mihai

ACSK - COSMO SPORT BUCURESTI 7-0

Au marcat Somin Erik(3), Bartus Marc si Bota Mihai(3)

ACSK - INTERSTAR SIBIU 5-0

Au marcat Simon Erik(4) si Bartus Marc

ACSK - AFC OD SECUIESC 1-6

A marcat Suteu Alex

ACSK - COSMO SPORT BUCURESTI 7-0

Au marcat Muresan Lucas, Dumitru Andrei, Precup Andrei(3) si Suteu Alex

ACSK - ACS TAMPA BV 10-0

Au marcat Suteu Alex(4), Precup Andrei(3), Muresan Lucas(2) si Dumitru Andrei

semifinala - ACSK - AFC OD SECUIESC 1-1 (4-3)

Autogol

finala - ACSK - SEPSI MIERCUREA CIUC 1-1 (2-4)

A marcat Suteu Alex

30.11.2014 - etapa 11

ACSK - ASA TG MURES 0-2

22.11.2014 - etapa 10

ACS MURESUL LUDUS - ACSK 1-0

15.11.2014 - etapa 9

ACSK - CS INFINITY TARNAVENI 6-4

Au marcat El Sawy Omar(3), Csaki Daniel, Suteu Alex si Bartus Marc

08.11.2014 - etapa 9

ACS SPERANTA TG MURES - ACSK 0-11

Au marcat Bota Mihai, Simon Erik(2), Csaki Daniel(4), Suteu Alex(2) si Bartus Marc(2)

01.11.2014 - etapa 8

ACSK - CS IERNUT 10-0

Au marcat El Sawy Omar(4), Csaki Daniel(4), Simon Erik si Precup Andrei si Simon EriK

24.10.2014 - etapa 7

ASMSE TG MURES - ACSK 0-27

Au marcat El Sawy Omar(4), Precup Andrei(3), Negrea Alexandru, Radu Tanian, Csaki Daniel(4), Suteu Alexandru(2), Simon Erik, Bartus Marc(4), Bota Mihai(2), Horsia Adrian(2) si Domokos Alex(2)

17.10.2014 - etapa 6

ACSK - VIITORUL UNGHENI 2-2

Au marcat El Sawy Omar si Csaki Daniel

11.10.2014 - etapa 5

ASA TG MURES - ACSK 0-2

Au marcat Bartus Marc si un autogol

05.10.2014 - etapa 4

ACSK - MURESUL LUDUS 2-1

A marcat Bartus Marc(2)

27.09.2014 - etapa 3

INFINITY TARNAVENI - ACSK 2-4

A marcat Suteu Alex(4)

21.09.2014 - etapa 2

ACSK - ACS MIERCUREA NIRAJULUI 10-1

Au marcat El Sawy Omar(4), Csaki Daniel(3), Bota Eric(2) si Suteu Alex

14.09.2014 - etapa 1

CS IERNUT - ACSK 1-13

Au marcat El Sawy Omar(6), Csaki Daniel(3), Horsia Adrian, Suteu Alex si Bartus Marc(2)

01-04.09.2014 - Cupa Eon Kinder

ACSK - VIITORUL UNGHENI 11-0

Au marcat Bartus Marc(6), El Sawy Omar(3), Suteu Alex si Csaki Daniel

ACSK - SPORTING SUCEAVA 1-4

A marcat Suteu Alex

ACSK - LUCEAFARUL CLUJ 2-0

Au marcat Suteu Alex si Csaki Daniel

ACSK - VIITORUL ALBA IULIA 8-1

Au marcat Bartus Marc(4), Boni Csaba, Suteu Alex(2) si Csaki Daniel

sfert de finala - ACSK - SPORTING SUCEAVA 2-0

Au marcat Bartus Marc si Suteu Alex

semifinala - ACSK - ACS TAMPA BRASOV 1-3

A marcat Suteu Alex

finala mica - ACSK - COMSTAR VASLUI 4-1

Au marcat Precup Andrei(2), Suteu Alex si El Sawy Omar

ACSK2 - ACADEMIA GH HAGI 0-5

ACSK2 - PROGRESUL FOCSANI 0-2

ACSK2 - ASA TG MURES 1-4

A marcat Muresan Lucas

ACSK2 - INITIAL BUCURESTI 0-6

ACSK2 - VIITORUL ALBA IULIA 0-1

ACSK2 - ACS SPERANTA TG MURES 2-2

A marcat Ciuca Ramon(2)

20-21.08.2014 - Memorialul Ghita Maiogan, Reghin

ACSK - BEST KIDS REGHIN 4-0

Au marcat Radu Tanian(2), El Sawy Omar si Boni Csaba

ACSK - AFC OD SECUIESC 2-1

Au marcat El Sawy Omar si Precup Andrei

ACSK - SPORTING BISTRITA 1-0

A marcat El Sawy Omar

ACSK - ARSENAL BISTRITA 0-0 (3-2)

finala - ACSK - AFC OD SECUIESC 0-1

ACSK2 - ARSENAL BISTRITA 0-2

ACSK2 - ATLETIC GURGHIU 0-2

ACSK2 - FK MIERCUREA CIUC 1-3

A marcat Dumitru Andrei

ACSK2 - ACS SPERANTA TG MURES 0-0

ACSK2 - BEST KIDS REGHIN 0-0

ACSK2 - ACS SPERANTA TG MURES 0-2

13-15.06.2014 - Cupa Szekelyudvarhely, Od Secuiesc

ACSK1 - INTERSTAR SIBIU II   11-0

Au marcat Suteu Alex(4), Bartus Marc(4), Csaki Daniel(2) si Mircea Paul

ACSK1 - BOZSIK AKAD 1-3

A marcat Csaki Daniel

ACSK1 - LPS VASLUI 5-2

Au marcat Bartus Marc(2), Suteu Alex(2) si Csaki Daniel

semifinala - ACSK1 - AFC OD SECUIESC 2-2(3-2)

Au marcat Csaki Daniel si Bartus Marc

finala - ACSK1 - BOZSIK AKAD 2-4

Au marcat El Sawy Omar si Suteu Alex

ACSK2 - STEAGU ROSU BRASOV 4-2

Au marcat Muresan Lucas(2), Suteu Alex si Bartus Marc

ACSK2 - INTERSTAR SIBIU I   1-4

A marcat Mircea Paul

ACSK2 - AFC OD SECUIESC 0-3

ACSK2 - INTERSTAR SIBIU 1-1(3-4)

A marcat Dumitru Andrei

ACSK2 - STEAGU ROSU BRASOV 2-2(5-4)

Au marcat Muresan Lucas si Dumitru Andrei

17-18.05.2014 - Cupa Viitorul Darina, Ungheni

ACSK1 - CS VIITORUL UNGHENI 2-1

Au marcat Suteu Alex si Bartus Marc

ACSK1 - ASA TG MURES 6-0

Au marcat Suteu Alex, Csaki Daniel, El Sawy Omar(3) si Bartus Marc

ACSK1 - FC JUNIOR TG MURES 6-0

Au marcat Suteu Alex(2), El Sawy Omar(2), Csaki Daniel si Precup Andrei

ACSK1 - CSS BRASOVIA 6-0

Au marcat Csaki Daniel(2), Suteu Alex, Radu Tanian si El sawy Omar(2)

semifinala - ACSK1 - CSS BRASOVIA 3-1

Au marcat Suteu Alex, Csaki Daniel si El Sawy Omar

finala - ACSK1 - ACSK2003    3-1

A marcat Csaki Daniel

ACSK2 - SEBASTIANO REGHIN 0-3

ACSK2 - ATLETIC ZALAU 0-5

ACSK2 - LPS BISTRITA 2-2

Au marcat Ciuca Ramon si Negrea Alexandru

ACSK2 - INFINITY TARNAVENI 1-3

A marcat Ciuca Ramon

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV 0-1

26.04.2014 - etapa 20

ACSK - SOIMII TARNAVENI 6-0

23.04.2014 - etapa 19

AS VIITORUL UNGHENI - ACSK 3-1

A marcat Suteu Alex

18.04.2014 -etapa 18

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 5-2

Au marcat Csaki Daniel(2), Bota Mihai, Suteu Alex si Precup Andrei

14-16.04.2014 - Cupa Interstar, Sibiu

ACSK - INTERSTAR SIBIU 7-0

Au marcat Bota Mihai, Muresan Lucas, Bartus Marc(4) si Dumitru Andrei

ACSK - CSM VALCEA 0-2

ACSK - VIITORUL SIBIU 1-0

A marcat Bartus Marc

ACSK - TARNAVENI 2-2(4-5)

Au marcat Bartus Marc si Horsia Adrian

ACSK - INTERSTAR SIBIU 5-0

Au marcat Popescu Marian(2), Barts Marc(2) si Muresan Lucas

12.04.2014 - etapa 17

ACSK - MURESUL LUDUS 4-2

Au marcat Suteu Alex(2) si Bartus Marc(2)

08.04.2014 - etapa 16

ASA TG MURES - ACSK 6-2

Au marcat Suteu Alex si Csaki Daniel

05.04.2014 - etapa 15

ACSK - AVANTUL REGHIN 1-4

A marcat Bartus Marc

30.03.2014 - etapa 14

FC JUNIOR TG MURES - ACSK 1-1

A marcat Suteu Alex

16.03.2014 - etapa 13

ACSK - SEBASTINO REGHIN 3-1

Au marcat Bartus Marc(2) si Domokos Alex

01-02.03.2014 - Cupa Municipiului Reghin

ACSK1 - SEBASTIANO REGHIN 4-1

Au marcat El Sawy Omar, Csaki Daniel(2) si Boni Csaba

ACSK1 - FC CLUJ 15-1

Au marcat El Sawy Omar(2), Bartus Marc, Precup Andrei, Suteu Alex(3), Csaki Daniel(4) si Boni Csaba(4)

ACSK1 - SPORTING BISTRITA 7-0

Au marcat Suteu Alex, El Sawy Omar(3), Boni Csaba si Bartus Marc(2)

ACSK1 - ELITA NAZNA 11-0

Au marcat Suteu Alex(2), El Sawy Omar(3), Csaki Daniel(3), Bartus Marc, Domokos Alex si Boni Csaba

semifinala - ACSK1 - FC JUNIOR TG MURES 3-0

Au marcat Csaki Daniel, Domokos Alex si El sawy Omar

finala - ACSK1 - SEBASTIANO REGHIN 4-0

Au marcat Bartus Marc(3) si Csaki Daniel

ACSK2 - FC ATLETIC GURGHIU 0-3

ACSK2 - CSS BRASOVIA 2-0

Au marcat Simon Razvan si Dumitru Andrei

ACSK2 - FC JUNIOR TG MURES 0-0

ACSK2 - GLORIA BISTRITA 0-4

ACSK2 - SPORTING BISTRITA 0-4

ACSK2 - FC CLUJ 1-1 (3-2)

A marcat Dumitru Andrei

14-16.02.2014 - Brasov Indoor Cup

ACSK - AS PREJMER 2-1

A marcat El Sawy Omar(2)

ACSK - LUCEAFARUL SUCEAVA 1-0

A marcat El Sawy Omar

ACSK - FC DINAMO ALB ROSU 3-0

Au marcat El Sawy Omar, Turc David si Csaki Daniel

optimi de finala -ACSK - STARS BRAILA 3-2

Au marcat Suteu Alex(2) si Turc David

sfert de finala - ACSK - CFR CLUJ 2-5

Au marcat Suteu Alex si El Sawy Omar

ACSK - FC DINAMO ALB 1-4

A marcat Turc David

ACSK - CSM FOCSANI 3-1

Au marcat Suteu Alex, Boni Csaba si Csaki Daniel

01.02.2014 - Cupa Viitorul, Ludus

ACSK - LUCEAFARUL CLUJ 2-1

Au marcat Muresan Lucas si Csaki Daniel

ACSK - INFINITY TARNAVENI 0-0

ACSK - VIITORUL CLUJ 1-4

Au marcat Csaki Daniel(2), Dumitru Andrei si Colcer Sebastian

ACSK - LPS BISTRITA 0-2

finala mica - ACSK - SEBASTIANO REGHIN 1-0

A marcat Bartus Marc

18.12.2013 - Faza zonala,Tarlungeni

ACSK - AFC ODORHEIU NSECUIESC 0-2

ACSK - SOCCER SF GHEORGHE 0-0

ACSK - FC BRASOV 3-0

Au marcat El Sawy Omar, Boni Csaba si Turc David

ACSK - KINDER TARGOVISTE 1-0

A marcat Csaki Daniel

13-15.12.2013 - Cupa Elita, Nazna

ACSK - INTERSTAR SIBIU 3-1

Au marcat Bartus Marc, Turc David si Boni Csaba

ACSK - AS ELITA NAZNA5-0

Au marcat El SAwy Omar(3), Csaki Daniel si Simon Erik

ACSK - ASA TG MURES 2-0

Au marcat El Sawy Omar si Turc David

30.11.2013 - etapa 12

ACSK - LPS TG MURES 11-1

24.11.2013 - etapa 11

ACSK2003 - ACSK 9-0

16.11.2013 - etapa 10

SOIMII TARNAVENI - ACSK 0-0

09.11.2013 - etapa 9

ACSK - VIITORUL UNGHENI 4-0

Au marcat Simon Razvan(2), Csaki Daniel si Turc David

04.11.2013 - etapa 8

ACS SPERANTA TG MURES - ACSK 3-1

A marcat Csaki Daniel

27.10.2013 - etapa 7

MURESUL LUDUS - ACSK 1-0

20.10.2013 - etapa 6

ACSK - ASA TG MURES 4-3

Au marcat Csaki Daniel(2), Turc David si Suteu Alex

19.10.2013 - Cupa Piticot, Tg Mures

ACSK - ATLETIC GURGHIU 2-2

A marcat Suteu Alex(2)

ACSK - ELITA NAZNA 3-0

Au marcat Popescu Marian, Suteu Alex si Muresan Lucas

ACSK - ASA TG MURES 3-0

Au marcat Suteu Alex(2) si Muresan Lucas

ACSK - INFINITY TARNAVENI 2-1

A marcat Suteu Alex(2)

ACSK - ATLETIC GURGHIU 1-1

A marcat Turc David

ACSK - CS VIITORUL LUDUS 3-0

Au marcat Tokes Lorand, Blaga Dragos si Vaida Adrian

12.10.2013 - etapa 5

AVANTUL REGHIN - ACSK 1-1

A marcat Bartus Marc

10.10.2013 - etapa 4

ACSK - FC JUNIOR TG MURES 2-0

Au marcat Suteu Alex si Csaki Daniel

29.09.2013 - etapa 3

ACSK - SEBASTIANO REGHIN 2-1

A marcat Csaki Daniel(2)

25.09.2013 - etapa 2

LPS TG MURES - ACSK 2-11

Au marcat Csaki Daniel(3), Bartus Marc(2), Suteu Alex, Turc David, Boni Csaba, Precup Andrei, Simon Razvan si un autogol

22.09.2013 - etapa 1

ACSK2003 - ACSK  6-0

03-07.09.2013 -Cupa Eon Kinder

ACSK1 - CSS MANGALIA 5-1

Au marcat Suteu Alex(2), Csaki Daniel(2) si Turc David

ACSK1 - LUCEAFARUL CLUJ 1-2

A marcat Turc David

ACSK1 - DINAMO BUCURESTI II   6-1

Au marcat Csaki Danile(4), Suteu Alex si Moldovan Mario

sfert de finala - ACSK1 - AFC OD SECUIESC 1-1(3-4)

A marcat Csaki Daniel

ACSK1 - ACADEMIA GH HAGI 1-0

A marcat Radu Tanian

ACSK1 - FCM TG MURES 9-0

Au marcat Csaki Daniel(2), Boni Csaba, Radu Tanian, Suteu Alex, Precup Andrei, Turc David si 2 autogoluri

 ACSK2 - SPORTING BISTRITA 3-5

Au marcat Bartus Mark(2) si Domokos Alex

ACSK2 - KINDER TARGOVISTE 1-5

A marcat Simon Razvan

ACSK2 - JUNIORUL BUCURESTI 0-3

ACSK2 - SPORTING SUCEAVA 0-5

ACSK2 - JUNIOR TG MURES 4-3

Au marcat Ciuca Ramon(2), Colcer Sebastian si Simon Razvan

ACSK2 - FC TONI DOBOS 3-2

Au marcat Bartus Marc(2) si Blaga Dragos

ACSK3 - AFC OD SECUIESC 0-9

ACSK3 - FC JUNIOR TG MURES 1-2

A marcat Vaida Adrian

ACSK3 - FCM TG MURES 0-4

ACSK3 - FC TONI DOBOS 1-8

ACSK3 - ELITA NAZNA 1-2

ACSK3 - ELITA NAZNA 2-1

A marcat Moldovan Mario si Muresan Lucas

17-18.08.2013 - Cupa Prieteniei, Reghin

ACSK - FC JUNIOR TG MURES 1-0

A marcat Bartus Mark

ACSK - ATLETIC GURGHIU1-4

A marcat Bartus Mark

ACSK - MIERCUREA CIUC 0-4

ACSK - SPORTING BISTRITA 1-3

A marcat Horsia Adrian

ACSK - SEBASTIANO REGHIN 2-4

Au marcat Bartus Mark si Radu Tanian

ACSK - FC JUNIOR TG MURES 1-1(3-1)

A marcat Simon Razvan

11-14.08.2013 - Brasov Juniors Cup

ACSK - TATRAN PRESOV 1-1

A marcat Boni Csaba

ACSK - ACS TAMPA BRASOV WHITE 7-0

Au marcat Boni Csaba, Turc David, El Sawy Omar(2) si Csaki Daniel(3)

ACSK - FOREX BRASOV 7-1

Au marcat Boni Csaba, El Sawy Omar(5) si Csaki Daniel

ACSK - SC DE FOTBAL DANUT COMAN II   3-0

Au marcat El Sawy Omar(2) si Csaki Daniel

sfert de finala - ACSK - SC DE FOTBAL DANUT COMAN I  1-4

A marcat Bota Mihai

ACSK - ACS TAMPA BRASOV BLUE 2-2 (4-3)

Au marcat Csaki Daniel si El Sawy Omar

ACSK - CSJ CRAIOVA 4-2

Au marcat El Sawy Omar(3) si Csaki Daniel

21-23.06.2013 - Cupa Szekely Udvarhely, Od Secuiesc

ACSK - SOVATA 14-0

Au marcat El Sawy Omar(4), Boni Csaba(3), Antal Denis(3), Suteu Alex, Precup Andrei si Csaki Daniel(2)

ACSK - LIVER (HU) 4-3

Au marcat El Sawy Omar(3) si Suteu Alex

ACSK - CRISTURU SECUIESC 7-1

Au marcat El Sawy Omar(4) si Csaki Daniel(3)

ACSK - LPS VASLUI 11-1

Au marcat El Sawy Omar(5), Csaki Daniel(3), Antal Denis(2) si Bota Mihai

 ACSK - INTERSTAR SIBIU 7-1

Au marcat El Sawy Omar(2), Precup Andrei, Suteu Alex, Csaki Daniel, Boni Csaba si Antal Denis

ACSK - AFC OD SECUIESC 1-1

A marcat El Sawy Omar

ACSK - VIITORUL UNGHENI 3-1

Au marcat El Sawy Omar(2) si Antal Denis

08.06.2013 - Cupa Elita, Nazna

ACSK - INTERSTAR SIBIU II   10-0

Au marcat Suteu Alex(4), El Sawy Omar(3), Domokos Alex, Boni Csaba si Precup Andrei

ACSK - VIITORUL TG MURES 4-0

Au marcat El Sawy Omar(2), Domokos Alex si suteu Alex

ACSK - ELITA NAZNA 8-1

Au marcat Precup Andrei(3), El Sawy Omar(3) si Domokos Alex(2)

ACSK - FC JUNIOR TG MURES 4-2

Au marcat El sawy Omar(2), Suteu Alex si Boni Csaba

finala - ACSK - INTERSTAR SIBIU I   1-0

A marcat Suteu Alex

24-26.05.2013 - Cupa Viitorul Ungheni

ACSK1 - VIITOURL UNGHENI II 8-0

Au marcat Suteu Alex(4), Turc David, Simon Erik(2) si Domokos Alex

ACSK1 - ACSK3  4-0

Au marcat Turc David(2), Csaki Daniel si Boni Csaba

ACSK1 - SEBASTIANO REGHIN 3-1

Au marcat Csaki Daniel, Turc David si El Sawy Omar

ACSK1 - LUCEAFARUL CLUJ 2-2

Au marcat Ciuca Ramon si Turc David

ACSK1 - AFC OD SECUIESC 1-1

A marcat Turc David

semifinala - ACSK1 - CFR CLUJ 3-3 (7-6 dupa l.d.)

Au marcat Turc David, Suteu Alex si El Sawy Omar

finala - ACSK1 - ACADEMIA GH HAGI  4-1

Au marcat Turc David, El Sawy Omar, Csaki Daniel si Boni Csaba

ACSK2 - JUNIOR TG MURES 0-0

ACSK2 - VIITORUL UNGHENI 1-3

A marcat Muresan Lucas

ACSK2 - CFR CLUJ 0-6

ACSK2 - VSKMIERCUREA CIUC 1-5

A marcat Muresan Lucas

ACSK2 - ACADEMIA GH HAGI 0-5

ACSK2 - VIITORUL UNGHENI 3-0

Au marcat Gabor Roland, Gabor Edmond si Ciuca Ramon

ACSK3 - ACSK1   0-4

ACSK3 - VIITORUL UNGHENI II   2-0

Au marcat Tanian Radu si Simon Razvan

ACSK3 - AFC OD SECUIESC 0-3

ACSK3 - SEBASTIANO REGHIN 0-1

ACSK3 - LUCEAFARUL CLUJ 0-3

ACSK3 - JUNIOR TG MURES 3-4

Au marcat Colcer Sebastian, Simon Razvan si Tanian Radu

12.05.2013 - Cupa Sebastiano, Reghin

ACSK1 - SEBASTIANO REGHIN II   6-0

Au marcat Csaki Daniel(2), Boni Csaba(2), Turc David si Ciuca Ramon

ACSK 1 - VIITORUL LUDUS 4-1

Au marcat Csaki Daniel(2), Suteu Alex si Boni Csaba

ACSK1 - ATLETIC GURGHIU 2-0

Au marcat Turc David si Domokos Alex

ACSK1 - SPORTLINE TURDA 6-0

Au marcat Csaki Daniel(2), Turc David, Domokos Alex, Suteu Alex si un autogol

semifinala - ACSK1 - GAZ METAN MEDIAS 6-1

Au marcat Csaki Daniel(4), Boni Csaba si Domokos Alex

finala - ACSK1 - ATLETIC GURGHIU 0-2

ACSK2 - ELITA NAZNA 2-1

Au marcat Simon Razvan si Colcer Sebastian

ACSK2 - SPORTLINE TURDA 0-0

ACSK2 - INFINITY TARNAVENI 0-1

ACSK2 - ARSENAL BISTRITA 2-6

Au marcat Colcer Sebastian si Dumitru Andrei

ACSK2 - VIITORUL LUDUS 0-1

21.04.2013 - Cupa Adrian Somlea, Turda

ACSK1 - VIITORUL UNGHENI 10-0

Au marcat Suteu Alex(3), Csaki Daniel(3), El Sawy Omar(2) si Turc David(2)

ACSK1 - INTERSTAR SIBIU II     8-0

Au marcat Suteu Alex(4), Csaki Daniel, El Sawy Omar, Turc David si Precup Andrei

ACSK1 - AC GH VORONEANU CAMPIA TURZII 7-0

Au marcat El Sawy Omar(3), Suteu Alex, Csaki Daniel, Precup Andrei si Feier Adrian

ACSK1 - VIITORUL ZALAU 5-0

Au marcat El Sawy Omar(3), Turc David si Precup Andrei

ACSK1 - SPORTLINE TURDA II   10-1

Au marcat El Sawy Omar(4), Csaki Daniel(3), Feier Adrian(2) si Turc David

finala - ACSK1 - INTERSTAR SIBIU 0-4

ACSK2 - SPORTLINE TURDA I   1-3

A marcat Boni Csaba

ACSK2 - INTERSTAR SIBIU 0-1

ACSK2 - SESO TURDA 6-1

Au marcat Domokos Alex(2), Radu Tamian, Bartus Marc si Ciuca Ramon

ACSK2 - ACS SPERANTA TG MURES 9-0

Au marcat Simon Erik(4), Bartus Marc(2), Bota Mihai si Boni Csaba

ACSK2 - INTERSTAR SIBIU II   2-1

Au marcat Bartus Marc si Bota Mihai

04-06.04.2013 - Cupa Juniorului Bucuresti

ACSK - PRIMAVERA TG JIU 9-3

Au marcat Turc David(4), El Sawy Omar(3), Suteu Alex si Csaki Daniel

ACSK - CSM FOCSANI 2-3

A marcat El Ssawy Omar si un autogol

ACSK - ABC CRAIOVA 2-3

Au marcat Suteu Alex si Csaki Daniel

ACSK - DINAMO BUCURESTI 4-2

Au marcat Suteu Alex(2), Csaki Daniel si Turc David

semifinala - ACSK - LUCEAFARUL CLUJ 4-2

Au marcat Csaki Daniel(3) si Turc David

finala - ACSK - DINAMO BUCURESTI 2-1

Au marcat El Sawy Omar si Csaki Daniel

09-10.03.2013 - Cupa Demeter Iosif, Tg Mures

ACSK1 - INFINITY TARNAVENI 6-1

Au marcat Suteu Alex(3), Turc David, Csaki Daniel, si Simon Erik

ACSK1 - AFC OD SECUIESC 7-1

Au marcat Suteu Alex(3), Csaki Daniel(3) si Precup Andrei

ACSK1 - ATLETIC GURGHIU 2-0

Au marcat Csaki Daniel si Suteu Alex

semifinala - ACSK1 - FC JUNIOR TG MURES 9-0

Au marcat Suteu Alex(4), Csaki Daniel(3), Precup Andrei si Turc David

finala - ACSK1 - INTERSTAR SIBIU 4-2

Au marcat Suteu Alex(2), Turc David si un autogol

ACSK2 - LPS TG MURES 6-0

Au marcat Bartus Marc(3), Simon Razvan(2) si Gabor Roland

ACSK2 - INTERSTAR SIBIU 0-8

ACSK2 - FC JUNIOR TG MURES 4-4

Au marcat Bartus Marc(3) si Gabor Roli

ACSK2 - AFC ODORHEIU SECUIESC 3-5

Au marcat Bartus Marc, Simon Razvan si un autogol

02-03.03.2013 - Cupa Municipiului Reghin

ACSK1 - ARSENAL BISTRITA 2-1

Au marcat Boni Csaba si Turc David

ACSK1 - AFC ODORHEIU SECUIESC 0-0

ACSK1 - MARA BAIA MARE 5-0

Au marcat Csaki Daniel(3), Suteu Alex si Boni Csaba

ACSK1 - ATLETIC GURGHIU 1-0

A marcat Suteu Alex

semifinala - ACSK1 - SEBASTIANO REGHIN 3-3 (5-4 dupa l.d.)

Au marcat Suteu Alex(2) si Turc David

finala - ACSK1 - ATLETIC GURGHIU 2-0

A marcat Csaki Daniel(2)

ACSK2 - SEBASTIANO REGHIN 3-0

Au marcat Bota Mihai, Muresan Lucas si Negrea Alex

ACSK2 - STEAGU ROSU BRASOV 2-1

Au marcat Radu Tamian si Muresan Lucas

ACSK2 - LUCEAFARUL CLUJ 0-1

ACSK2 - VIITORUL UNGHENI 1-0

A marcat radu Tamian

semifinala - ACSK2 - ATLETIC GURGHIU 0-3

finala mica - ACSK2 - SEBASTIANO REGHIN 0-2

22-24.02.2013 - Brasov Indoor Cup - categoria 2003

ACSK - PETROLUL PLOIESTI 2-4

Au marcat Suteu Alex si Boni Csaba

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 1-8

A marcat Suteu Alex

ACSK - DINAMIC CRAIOVA 0-2

ACSK - DINAMO BUCURESTI 0-1

ACSK - OLIMPIA BALTI 1-3

A marcat Csaki Daniel

ACSK - AS JUNIOR GALATI 2-1

Au marcat Boni Csaba si un autogol

15-17.02.2013 - Brasov Indoor Cup

ACSK - STEAGU ROSU BV 1-2

A marcat Bartus Marc

ACSK - FC VASLUI 2-0

A marcat Simon Erik(2)

ACSK - VIITORUL FOCSANI 3-1

Au marcat Bartus Marc(2) si Simon Erik

sferturi de finala - ACSK - FC BENTA BRASOV 0-7

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 0-5

ACSK - SF. GHEORGHE 0-3

03.02.2013 - Cupa Viitorul, Ludus

ACSK - LUCEAFARUL CLUJ 0-1

ACSK - SPORTLINE TURDA 3-1

Au marcat Turc David(2) si Csaki Daniel

ACSK - VIITORUL UNGHENI 10-0

Au marcat Bartus Marc, Bota Mihai, El Sawy Omar, Ciuca Ramon, Csaki Daniel, Suteu Alex(2) si Turc David(3)

semifinala - ACSK - VIITORUL LUDUS 4-1

Au marcat Suteu Alex(2), El Sawy Omar si Boni Csaba

finala - ACSK - LUCEAFARUL CLUJ 1-0

A marcat Turc David

6-7.12.2012 - faza zonala, Memorialul Gheorghe Ene, Odorheiu Secuiesc

ACSK - AFC ODORHEIU SECUIESC 0-1

ACSK - CS ZALAU 8-2

Au marcat El Sawy Omar(4), Suteu Alex, Boni Csaba, Csaki Daniel si Ciuca Ramon

ACSK - CS ARSENAL BISTRITA 11 -2

Au marcat Turc David(5), El Sawy Omar(3), Suteu Alex(2) si Precup Andrei

24.11.2012 - Cupa Viitorul, Ludus

ACSK1 -LUCEAFARUL CLUJ     2-2

A marcat El Sawy Omar(2)

ACSK1 - FC JUNIOR TG MURES 8-0

Au marcat El Sawy Omar(4) si Turc David(4)

ACSK1 - I.S. CAMPIA TURZII 7-0

Au marcat El Sawy Omar(5), Turc David si Simon Razvan

ACSK1 - UNIREA DEJ 3-3

A marcat Turc David(3)

semifinala - ACSK1 - VIITORUL LUDUS 2-1

Au marcat El Sawy Omar si Simon Razvan

finala - ACSK1 - LUCEAFARUL CLUJ 2-3

A marcat El Sawy Omar(2)

ACSK2 - BEST JUNIOR CLUJ 3-0

Au marcat Heghy Zsombort, Bota Mihai si Domokos Alex

ACSK2 - SPORTLINE TURDA 1-2

A marcat Domokos Alex

ACSK2 - VIITORUL UNGHENI 0-1

ACSK2 - VIITORUL LUDUS 0-1

18.11.2012 - meci amical, Plopeni

ACSK - FC DINAMO BUCURESTI 1-2

A marcat Turc David

16-18.11.2012 - Winter Kids Cup, Plopeni

ACSK - SC DE FOTBL DANUT COMAN PITESTI II   6-2

Au marcat El Sawy Omar(3), Suteu Alex(2) si Boni Csaba

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 1-1

A marcat Turc David

sferturi de finala - ACSK - SC DE FOTBAL BENTA BRASOV 1-3

A marcat Suteu Alex

ACSK - SC DE FOTBAL RAZVAN RAT SLATINA 7-0

Au marcat Suteu Alex(2), Csaki Daniel(2), Boni Csaba(2) si Turc David

09-10-2012 - United Sport Cup, Cluj Napoca

ACSK1 - U CLUJ ALB 4-2

Au marcat Boni Csaba(2), Csaki Daniel si Domokos Alex

ACSK1 - UNIREA DEJ 4-0

Au marcat Csaki Daniel(3) si Boni Csaba

ACSK1 - JUNIOR BEST CLUJ 10-0

Au marcat Csaki Daniel(5), Domokos Alex(3), Simon Erik si Simon Razvan

ACSK1 - UNITED SPORT CLUJ 13-0

Au marcat Csaki Daniel(6), Boni Csaba(2), Precup Andrei(2), Simon Erik(2) si Domokos Alex

finala - ACSK1 - LUCEAFARUL CLUJ 1-0

A marcat Suteu Alex

ACSK2 - U CLUJ ROSU 2-1

Au marcat Muresan Lucas si Bartus Marc

ACSK2 - CFR CLUJ 3-2

Au marcat Ciuca Ramon(2) si Bartus Marc

ACSK2 - LUCEAFARUL CLUJ 0-2

ACSK2 - TIMISOARA 9-1

Au marcat Bartus Marc(3), Blaga Dragos, Mare Eduard, Dumitru Andrei si Bota Mihai(3)

finala mica - ACSK2 - U CLUJ ROSU 0-1

05-07.11.2012 - Memorialul Gheorghe Ene, faza judeteana

ACSK1 - FCM TG MURES 10-1

Au marcat Suteu Alex(3), Csaki Daniel(3), Boni Csaba(2), Precup Andrei si Ciuca Ramon

ACSK1 - MURESUL LUDUS 6-0

Au marcat Turc David(2), Simon Erik(2), Csaki Daniel si Domokos Alex

ACSK1 - ATLETIC KIDS GURGHIU 4-3

Au marcat Suteu Alex(3) si Csaki Daniel

semifinala - ACSK1 - ACSK2    10-0

Au marcat Simon Erik(2), Domokos Alex, Suteu Alex, Turc David, Precup Andrei(2) si Csaki Daniel(3)

ACSK1 - CSS GLIGA REGHIN 4-1

Au marcat Suteu Alex(2), Csaki Daniel si Boni Csaba

ACSK2 - VIITORUL UNGHENI 5-3

Au marcat Muresan Lucas(2), Bartus Marc, Colcer Sebastian si Popescu Marian

ACSK2 - INFINITY TARNAVENI 6-3

Au marcat Bartus Marc(4), Muresan Lucas si Popescu Marian

ACSK2 - GLIGA REGHIN 2-10

Au marcat Bartus Marc si El Sawy Omar

semifinala - ACSK2 - ACSK1   0-10

finala mica - ACSK2 - FCM TG MURES 3-2

Au marcat Hegyi Zsombort, Bartus Marc si Popescu Marian

5-7.10 2012 - Junior Cup, Galati

ACSK - ACADEMIA GHEORGHE HAGI 1-3

A marcat Boni Csaba

ACSK- OTELUL GALATI 8-3

Au marcat Suteu Alex(4), Antal Denis(2) si Bartus Marc(2)

ACSK - STEAUA DUNARII GALATI 2-5

A marcat Antal Denis(2)

ACSK - DUNAREA GALATI II   16-2

Au marcat Suteu Alex(10), Boni Csaba(2), Antal Denis(2), Bartus Marc si Radu Tamian

ACSK - OTELUL GALATI 6-4

Au marcat Suteu Alex(2), Boni Csaba si Antal Denis(3)

30.09.2012 - meci amical, Sg de Mures

ACSK - ATLETIC GURGHIU 5-3

Au marcat Ciuca Ramon(4) si Antal Denis

30.08-02.09.2012 - Cupa Eon Kinder, Tg Mures

ACSK1 - ACS TAMPA WHITE 7-0

Au marcat El Sawy Omar(3), Suteu Alex(2), Csaki Daniel si Ciuca Ramon

ACSK1 - AS STARS BRAILA 4-2

Au marcat El Sawy Omar(2), Antal Denis si Boni Csaba

ACSK1 - INTERSTAR SIBIU 7-2

AU marcat Turc David(3), Suteu Alex(2), El Sawy Omar si Antal Denis

sferturi de finala - ACSK1 - CSM FOCSANI 7-2

Au marcat Suteu Alex(2), El Sawy Omar(2), Csaki Daniel(2) si Boni Csaba

semifinala - ACSK1 - ACADEMIA GHEORGHE HAGI 5-3

Au marcat El Sawy Omar(3), Precup Andrei si Csaki Daniel 

finala - ACSK1 - SC DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI 2-5

Au marcat Suteu Alex si Antal Denis

ACSK2 - ATLETIC GURGHIU 1-10

A marcat Muresan Lucas

ACSK2 - SC DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI 0-8

ACSK2 - CFR CLUJ 1-11

A marcat Blaga Dragos

ACSK2 - JUNIORUL BUCURESTI 0-5

ACSK2 - JUNIOR TG MURES 2-2(4-3)

Au marcat Muresan Lucas si Gabor Roland

ACSK3 - CSM FOCSANI 2-5

A marcat Bartus Marc(2)

ACSK3 - BENTA BRASOV 2-7

Au marcat Simon Erik si Bartus Marc

ACSK3 - DINAMO BUCURESTI 1-8

A marcat Bota Mihai

ACSK3 - AS STARS BRAILA 1-3

A marcat Popescu Marian

ACSK3 - JUNIORUL BUCURESTI 2-4

Au marcat Bota Mihai si Bartus Marc

ACSK3 - FCM TG MURES 3-3(4-3)

Au marcat Ciuca Ramon, Domokos Alex si Hegyi Zsombort

28.08.2012 - meci amical, Tg Mures

ACSK - FCM TG MURES 2003    6-1

Au marcat Antal Denis(3), El Sawy Omar, Suteu Alex si Turc David

25-26.08.2012 - Cupa Prieteniei, Reghin

ACSK1 - ATLETIC GURGHIU 2-1

Au marcat El Sawy Omar si Csaki Daniel

ACSK1 - AFC ODORHEIU SECUIESC II    6-0

Au marcat Suteu Alex(2), Boni Csaba, El Sawy Omar(2) si un autogol

ACSK1 - SEBASTIANO REGHIN 4-1

Au marcat El sawy Omar(2) si Antal Denis(2)

ACSK1 - FC JUNIOR TG MURES 7-2

Au marcat El Sawy Omar(3), Csaki Daniel(2), Antal Denis si Boni Csaba

semifinala - ACSK1 - ACSK2   9-3

Au marcat El Sawy Omar(2), Antal Denis(2), Suteu Alex, Csaki Daniel si Turc David(3)

finala - ACSK1 - ATLETIC GURGHIU 3-0

Au marcat Suteu Alex(2) si Boni Csaba

ACSK2 - INFINITY TARNAVENI 1-1

A marcat Bartus Marc

ACSK2 - VIITORUL UNGHENI 3-0

Au marcat Bota Mihai si Ciuca Ramon(2)

ACSK2 - AFC ODORHEIU SECUIESC I   2-2

A marcat Hegyi Zsombort(2)

ACSK2 - CSS REGHIN 9-0

Au marcat Bota Mihai, Colcer Sebastian(2), Bartus Marc, Hegyi Zsombort(2), Simon Razvan, Popescu Marian si un autogol

semifinala - ACSK2 - ACSK1 3-9

Au marcat Hegyi Zsombort(2) si Ciuca Ramon

finala mica - ACSK2 - AFC ODORHEIU SECUIESC I   1-2

A marcat Ciuca Ramon

09-14.08.2012 - Brasov Juniors Cup

ACSK - UNIVERSITATEA CRAIOVA 10-1

Au marcat El Sawy Omar(6), Turc David(2), Csaki Daniel si Antal Denis

ACSK - FC BENTA BRASOV II   5-1

Au marcat El Sawy Omar(2), Csaki Daniel(2) si Suteu Alex

ACSK - FC BRASOV 4-1

Au marcat El Sawy Omar, Boni Csaba, Turc David si Antal Denis

ACSK - SC DE FOTBAL DANI COMAN 3-5

Au marcat El Sawy Omar(2) si Turc David

ACSK - ACS TAMPA BLUE 8-0

Au marcat El Sawy Omar(3), Csaki Daniel(2), Suteu Alex, Boni Csaba si Turc David

ACSK - DYNAMIC CRAIOVA 6-1

Au marcat Suteu Alex(2), Boni Csaba(2), Turc David si Bota Mihai

sfert de finala - ACSK - POLI TIMISOARA 4-2

Au marcat El Sawy Omar, Csaki Daniel, Antal Denis si Ciuca Ramon

semifinala - ACSK - ACS TAMPA WHITE 1-2

A marcat Csaki Daniel

finala mica - ACSK - FC BENTA BARSOV I   5-2

Au marcat El Sawy Omar(2), Suteu Alex, Turc David si Antal Denis

29.06.2012 - Cupa Sebastiano, Reghin

ACSK - ATLETIC GURGHIU 5-3

Au marcat Boni Csaba(2), Antal Denis(2) si Ciuca Ramon

ACSK - SEBASTIANO REGHIN II   6-0

Au marcat Csaki Daniel(2), Boni Csaba(2) si Antal Denis(2)

ACSK - ARSENAL BISTRITA 4-0

A marcat Antal Denis(3) si un autogol

finala - ACSK - SEBASTIANO REGHIN 0-1

22-24.06.2012 - Cupa SzekelyUdvarhey, Odorheiu Secuiesc

ACSK1 - BENTA BRASOV 4-2

Au marcat Boni Csaba(2), El Sawy Omar si Simon Erik

ACSK1 - ACS TAMPA BRASOV 6-1

Au marcat Csaki Daniel, Simon Erik, Boni Csaba, El Sawy Omar, Suteu Alex si Mircea Paul

ACSK1 - VIITORUL UNGHENI

Au marcat Csaki Daniel(6), Suteu Alex(4), Boni Csaba(3), El Sawy Omar(3), Simon Erik si Ciuca Ramon

semifinala - ACSK1 - AFC ODORHEIU SECUIESC 4-1

Au marcat El Sawy Omar(3) si Boni Csaba

finala - ACSK1 - CFR CLUJ 4-3

Au marcat El Sawy Omar(2), Boni Csaba si un autogol

ACSK2 - STAEGU ROSU BRASOV 1-2 

A marcat Bartus Marc

ACSK2 - VOINTA SIBIU 0-3

ACSK2 - ATLETIC GURGHIU 0-2

ACSK2 - VIITORUL UNGHENI 2-0

Au marcat Colcer Sebastian si Meghi Zsombor

ACSK2 - CFR CLUJ 2-11

A marcat Bartus Marc(2)

16.06.2012 - Cupa Arsenal, Bistrita

ACSK1 - ARSENAL BISTRITA 15-0

Au marcat Suteu Alex(5), Ciuca Ramon(3), Antal Denis(3), El Sawy Omar(2), Domokos Alex si Moldovan Mario

ACSK1 - LUCEAFARUL CLUJ I   12-1

Au marcat El Sawy Omar(5), Suteu Alex(3), Antal Denis(2), Mircea Paul si un autogol

ACSK1 - SEBASTIAN REGHIN 2-0

Au marcat Antal Denis si Ciuca Ramon

finala - ACSK1 - LUCEAFARUL CLUJ II   4-3

Au marcat Antal Denis(2), El Sawy Omar si Mircea Paul

ACSK2 - LUCEAFARUL CLUJ II   2-4

Au marcat Turc David si Csaki Daniel

ACSK2 - ARSENAL BISTRITA 1   4-0

Au marcat Boni Csaba(2), Turc David si Csaki Daniel

ACSK2 - PRO JUNIOR CLUJ 16-0

Au marcat Boni Csaba(5), Turc David(3), Csaki Daniel(3), Simon Erik(3) si Precup Andrei(2)

finala mica- ACSK2 - SEBASTIAN REGHIN 2-2 (2-3)

A marcat Csaki Daniel(2)

01-02.06.2012 - Cupa Stars, Braila

ACSK - STEAUA GALATI II   11-1

Au marcat El Sawy Omar(4), Turc David(3), Antal Denis(2), Domokos Alex si Precup Andrei

ACSK - STEAUA GALATI I   7-3

Au marcat Domokos Alex(2), El Sawy Omar, Suteu Alexandru, Turc David, Ciuca Ramon si Precup Andrei

ACSK - OTELUL GALATI 7-1

Au marcat El Sawy Omar(2), Antal Denis(2), Turc David, Domokos Alex si Ciuca Ramon

ACSK - METAL SPORT GALATI 9-0

Au marcat Domokos Alex(3), Suteu Alex(2), Turc David, Antal Denis(2) si Ciuca Ramon

ACSK - STARS BRAILA 2-3

Au marcat Antal Denis si El Sawy Omar

01.06.2012 - Cupa 1 Iunie, Sincraiu de Mures

ACSK - SC. GENERALA NR. 8   1-3

A marcat Simon Erik

ACSK - SC. SINCRAIU DE MURES 4-3

Au marcat Turc David(3) si Antal Denis

ACSK - SC. GENERALA BAND 4-3

Au marcat Antal Denis(2), El Sawy Omar si Turc David

26-27.05.2012, Cupa Viitorul Darina, Ungheni

ACSK1 - INFINITY TARNAVENI 9-0

Au marcat Simon Erik(4), Antal Denis(2), Turc David, El Sawy Omar si Precup Andrei

ACSK1- INTERSTAR SIBIU 2-0

A marcat Antal Denis(2)

ACSK1 - ATLETIC GURGHIU 1-3

A marcat Turc David

ACSK1 - LUCEAFARUL CLUJ 1-0

A marcat El Sawy Omar

semifinala - ACSK1 - CFR CLUJ 4-4

Au marcat El Sawy Omar(2), Boni Csaba si Turc David

semifinala - ACSK1 - SPORTLINE TURDA 8-0

Au marcat El Sawy Omar(5), Boni Csaba si Antal Denis

ACSK1 - INTERSTAR SIBIU 3-0

Au marcat El Sawy Omar, Boni Csaba si Simon Erik

ACSK2 - SEBASTIANO REGHIN 0-2

ACSK2 - CFR CLUJ 0-7

ACSK2 - AFC ODORHEIU SECUIESC 0-2

ACSK - FC JUNIOR TG MURES 0-0

ACSK2 - ATLETIC GURGHIU 0-2

ACSK2 - VIITORUL UNGHENI 4-3

Au marcat Colcer Sebastian(2), Bota Mihai si Bartus Marc

05.04.2012 - meci amical, Sg de Mures

ACSK - U CLUJ 14-0

Au marcat Csaki Daniel(3), Antal Denis(2), Simon Erik(2), Suteu Alex, Boni Csaba, Ciuca Ramon, Precup Andrei, Turc David, Muresan Lucas si Tokes Lorand

20-22.04.2012 - Cupa prieteniei, Brasov

ACSK - CORONA BRASOV 6-1

Au marcat El Sawy Omar(3), Turc David(2) si Antal Denis

ACSK - SC DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI 1-1

A marcat Turc David

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 3-2

Au marcat Suteu Alex(2) si Domokos Alex

ACSK - FC BRASOV 3-1

Au marcat El Sawy Omar(2) si Turc David

ACSK - CORONA BRASOV 2-1

Au marcat Suteu Alex si Antal Denis

ACSK - SC DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI 3-2

Au marcat Antal Denis, El Sawy Omar si Suteu Alex

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 1-0

A marcat Antal Denis

ACSK - FC BRASOV 1-1

A marcat Simon Erik

10-12.04.2012 - Cupa Interstar, Sibiu

ACSK - INTERSTAR SIBIU 1-6

A marcat Turc David

ACSK - U CLUJ 6-0

Au marcat Turc David(2), El Sawy Omar(2), Simon Erik si Bota Mihai

ACSK - CSK RM VALCEA 6-3

Au marcat Turc David(2), El Sawy Omar, Simon Erik, Bota Mihai si Bartus Marc

finala mica - ACSK - HIDROELECTRA VALCEA 6-0

Au marcat El Sawy Omar(4), Turc David si Blaga Dragos

10.03.2012 - meci amical

ACSK - VIITORUL UNGHENI 1-1

A marcat Colcer Sebastian

03.03.2012 - meci amical

ACSK - MIERCUREA NIRAJULUI 9-3

Au marcat Suteu Alex(4), Simon Erik(2), Antal Denis, Turc David si El Sawy Omar

ACSK - UNIREA UNGHENI 6-2

Au marcat Simon Erik(2), Suteu Alex, Antal Denis, El Sawy Omar si Turc David

17-19.02.2012, Brasov Indoor Cup

ACSK1 - PROSPORT FOCSANI 8-3

Au marcat Boni Csaba(3), Csaki Daniel(2), Antal Denis(2) si Suteu Alex

ACSK1 - FC BENTA BRASOV II   10-0

Au marcat Boni Csaba(4), Suteu Alex(3), Antal Denis(2) si Csaki Daniel

ACSK1 - JUNIOR SF. GHEORGHE 2-1

Au marcat Csaki Daniel si Antal Denis

sferturi de finala - ACSK1 - ACSK2   5-3

Au marcat Suteu Alex, Boni Csaba, Antal Denis, Csaki Daniel si un autogol

semifinala - ACSK1 - JUNIORUL BUCURESTI 0-0 (1-2)

finala mica - ACSK1 - SC DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI 1-4

A marcat Suteu Alex

ACSK2 - SOIMII BUZAU 3-0

Au marcat Domokos Alex(2) si Turc David

ACSK2 - FC BENTA BRASOV I   4-3

Au marcat El Sawy Omar(3) si Colcer Sebastian

ACSK2 - ACSK1    3-5

Au marcat Domokos Alex(2) si Turc David

ACSK1 - POLI TIMISOARA 2-0

A marcat El Sawy Omar(2)

ACSK2 - OTELUL GALATI 0-0 (0-2)

11-12.02.2012 - Cupa Adrian Somlea, Turda

ACSK1 - U CLUJ 3-0

Au marcat Suteu Alex, Boni Csaba si Csaki Daniel

ACSK1 - ATLETIC ARAD 5-2

Au marcat Csaki Daniel, Boni Csaba, Domokos Alex, Precup Andrei si Antal Denis

ACSK1 - CFR CLUJ 1-2

A marcat Suteu Alex

semifinala - ACSK1 - LUCEAFARUL CLUJ 1-0

A marcat Antal Denis

finala - ACSK1 - ACSK2    2-1

Au marcat Boni Csaba si Suteu Alex

ACSK2 - VIITORUL ZALAU 3-0

Au marcat El Sawy Omar si Ciuca Ramon

ACSK2 - SPORTLINE TURDA 2-0

A marcat Simon Erik(2)

ACSK2 - LUCEAFRAUL CLUJ 3-1

Au marcat Simon Erik si El Sawy Omar(2)

semifinala - ACSK2 - CFR CLUJ 2-2 (5-4)

Au marcat Simon Erik si El Sawy Omar

finala - ACSK2 - ACSK1   1-2

A marcat El Sawy Omar

16-18.12.2011 - Memorialul Nagy Miki, Tg Mures

ACSK1 - AFC ODORHEIU SECUIESC II 13-0

Au marcat El Sawy Omar(3), Antal Denis(3), Csaki Daniel, Boni Csaba, Moldovan Mario, Turc David(2) si Simon Erik(2)

ACSK1 - LUCEAFARUL 20- 10 CLUJ 3-2

Au marcat El Sawy Omar(2) si Antal Denis

semifinala - ACSK1 - ACS TAMPA BRASOV BLUE 1-1 (2-1 dupa lovituri de departajare)

A marcat Suteu Alex

finala - ACSK - DINAMO BUCURESTI 1-3

A marcat El sawy Omar

ACSK2 - FC JUNIOR TG MURES 3-0

Au marcat Domokos Alex(2) si Colcer Sebastian

ACSK2 - CFR CLUJ NAPOCA 0-2

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV WHITE 6-0

Au marcat Ciuca Ramon(3), Mircea Paul(2) si Colcer Sebastian

ACSK2 - AFC ODORHEIU SECUIESC I 1-1(2-3dupa lovituri de departajare)

A marcat Domokos Alex

ACSK3 - VIITORUL UNGHENI 1-0

A marcat Gabor Roland

ACSK3 - ACS TAMPA BRASOV WHITE 0-2

ACSK3 - DINAMO BUCURESTI 0-10

ACSK3 - FC JUNIOR TG MURES 2-2(3-5 dupa lovituri de departajare)

Au marcat Muresan Lucas si Bota Mihai

ACSK3 - ATLETIC GURGHIU 2-2 (5-3 dupa lovituri de departajare)

Au marcat Muresan Lucas si Bota Mihai

03-04.12.2011 - Cupa Gobe, Odorheiu Secuiesc

ACSK1 - CAS TAMPA BRASOV II  1-5

A m- arcat Colcer Sebastian

ACSK1 - U CLUJ II   7-0

Au marcat El Sawy Omar(4), Turc David, Domokos Alex si Colcer Sebastian

ACSK1 - ACS ODORHEIU SECUIESC II  7-1

Au marcat El Sawy Omar(4), Turc David, Domokos Alex si Precup Andrei

semifinala - ACSK1 - ACS ODORHEIU SECUIESC 2-3

A marcat El Sawy Omar(2)

finala mica - ACSK - ACS TAMPA BRASOV II 0-7

ACSK2 - U CLUJ I 7-1

Au marcat Antal Denis(3), Suteu Alex(2), Csaki Daniel si Boni Csaba

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV II 7-0

Au marcat Suteu Alex(2), Csaki Daniel(2), Boni Csaba, Antal Denis si Ciuca Ramon

ACSK2 - ACS ODORHEIU SECUIESC 0-2

semifinala - ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV II  2-1

Au marcat Antal Denis si Csaki Daniel

finala - ACSK2 - ACS ODORHEIU SECUIESC 2-3

Au marcat Csaki Daniel si Antal Denis

28-30.10.2011 - United Sport Cup, Cluj Napoca

ACSK - PRO JUNIOR CLUJ 10-0

Au marcat Csaki Daniel(3), Antal Denis(2), Suteu Alex(2), Boni Csaba(2) si Precup Andrei

ACSK - CFR CLUJ II   3-0

A marcat Antal Denis(3)

ACSK - LUCEAFARUL CLUJ 4-0

Au marcat Csaki Daniel(2), Antal Denis si Boni Csaba

ACSK - CFR CLUJ I 2-0

Au marcat Suteu Alex si Boni Csaba

ACSK - LUCEAFARUL CLUJ II  2-0

Au marcat Suteu Alex si Csaki Daniel

23.10.2011 - Memorialul Gh Ene, faza judetetana

ACSK - AS SPERANTA TG MURES 3-4

A marcat Boni Csaba(3)

ACSK - UNIREA UNGHENI 6-0

Au marcat Turc David(2), Csaki Daniel(2), Boni Csaba si Popescu Marian

ACSK - ACSK2003    2-6

Au marcat Suteu Alex si Csaki Daniel

ACSK - CSS REGHIN 11-1

Au marcat Boni Csaba(3), Csaki Daniel(3), Suteu Alex(3) si Turc David(2)

07-09.10.2011 - Cupa Prosport Focsani

ACSK1 - ACADEMIA GH HAGI 0-3

ACSK1 - GLORIA BUZAU 10-1

Au marcat Antal Denis(3), Csaki Daniel(3), Boni Csaba(2) si Suteu Alex(2)

ACSK1 - PROSPORT FOCSANI 10-1

Au marcat Antal Denis(5), Suteu Alex, Boni Csaba, Csaki Daniel, Precup Andrei si un autogol

finala mica - ACSK1 - SC DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI 1-3

A marcat - autogol

ACSK2 - SC DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI 1-1

A marcat Turc David

ACSK2 - BRAILA 1-2

A marcat Turc David

ACSK2 - FOCSANI 2005   2-0

Au marcat Ciuca Ramon si Colcer Sebastian

01.10.2011 - meci amical, Gurghiu

ATLETIC KIDS GURGHIU - ACSK 1-11

Au marcat Csaki Daniel(3), Boni Csaba(2), Antal Denis(2), Suteu Alex(2), Domokos Alex si Precup Andrei

ATLETIC KIDS GURGHIU - ACSK 1-1

A marcat Colcer Sebastian

01-04.09.2011 - Cupa Eon Kinder

ACSK1 - POLI TIMISOARA 2-1

Au marcat Antal Denis si Boni Csaba

ACSK1 - SC DE FOTBAL DANI COMAN PITESTI 3-7

Au marcat Antal Denis, El Sawy Omar si Domokos Alex

ACSK1 - AFC ODORHEIU SECUIESC2   13-0

Au marcat Suteu Alex(4), Boni Csaba(4), Csaki Daniel(2), El Sawy Omar, Turc David si Antal Denis

ACSK1 - OTELUL GALATI 1-0

A marcat Csaki Daniel

sfert de finala - ACSK1 - ACADEMIA GH HAGI 2-1

A marcat Boni Csaba(2)

semifinala - ACSK1 - ACS TAMPA BRASOV 2-3

A marcat Boni Csaba(2)

finala mica - ACSK1 - JUNIORUL BUCURESTI 3-1

Au marcat Suteu Alex, Boni Csaba si Antal Denis

ACSK2 - ACADEMIA GH HAGI 0-8

ACSK2 - JUNIORL BUCURESTI 0-6

ACSK2 - AFC ODORHEIU SECUIESC1   0-5

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV 0-9

ACSK2 - AFC ODORHEIU SECUIESC2   3-1

Au marcat Blaga Dragos, Popescu Marian si Bartus Marc

ACSK2 - AFC ODORHEIU SECUIESC2   4-1

Au marcat Muresan Lucas(3) si Colcer Sebastian

09-14.08.2011 - Brasov Junior's Cup, Brasov

ACSK - FC BRASOV 3-2

Au marcat Antal Denis, Simon Erik si El Sawy Omar

ACSK - SPORTUL STUDENTESC 2-1

Au marcat Antal Denis si El Sawy Omar

ACSK - ACS TAMPA ORANGE 11-0

Au marcat El Sawy Omar(4), Boni Csaba(2), Suteu Alex, Antal Denis, Ciuca Ramon, Csaki Daniel si Domokos Alex

ACSK - ACS TAMPA BLUE 0-0

ACSK- ACS TAMPA WHITE 4-1

Au marcat El Sawy Omar(2), Suteu Alex si Ciuca Ramon

ACSK - BENTA BRASOV 3-0

Au marcat Simon Erik, Suteu Alex si El Sawy Omar

ACSK - VIITORUL PLOIESTI 5-2

Au marcat El Sawy Omar(2), Antal Denis, Csaki Daniel si Ciuca Ramon

semifinala - ACSK - BENTA BRASOV 2-1

Au marcat Suteu Alex si El Sawy Omar

finala - ACSK - ACS TAMPA BLUE 1-2

A marcat El Sawy Omar

17-19.06.2011 - Cupa Odorhei

ACSK1 - ACS TAMPA BRASOV II   19-1

Au marcat El Sawy Omar(7), Boni Csaba(5), Suteu Alex(3), Antal Denis(2), Gagyi Cristian si Domokos Alex

ACSK1 - CFR CLUJ II   5-2

Au marcat El Sawy Omar(3) si Antal Denis(2)

ACSK1 - ACSK2    9-2

Au marca Suteu Alex(4), Antal Denis(2), El Sawy Omar(2) si Boni Csaba

ACSK1 - FC ODORHEI  2-2

A marcat El Sawy Omar(2)

ACSK1 - FC BRASOV 6-3

Au marcat Suteu Alex(3), El Sawy Omar(2) si Boni Csaba

ACSK1 - INTERSTAR SIBIU 5-3

Au marcat El Sawy Omar(4) si Antal Denis

ACSK2 - INTERSTAR SIBIU 3-4

Au marcat Csaki Daniel, Turc David si Ciuca Ramon

ACSK2 - FC BRASOV 2-5

A marcat Csaki Daniel(2)

ACSK2 - ACSK1  2-9

Au marcat Ciuca Ramon si Turc David

ACSK2 - CFR II   2-1

Au marcat Ciuca Ramon si Turc David

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV 4-0

Au marcat Csaki Daniel(2), Turc David si Ciuca Ramon

ACSK2 - FC ODORHEI 0-3

ACSK2 - CFR CLUJ 0-6

04.06.2011 - Kids Cup, Brasov

ACSK1 - SPORTUL STUDENTESC 3-1

Au marcat El Sawy Omar(2) si Antal Denis

ACSK1 - SC DE FOTBAL DANI COMAN PITESTI 2-4

Au marcat El Sawy Omar si Suteu Alex

ACSK1 - ACS TAMPA BRASOV II   7-0

Au marcat El Sawy Omar(4), Turc David, Suteu Alex si Boni Csaba

ACSK1 - FC JUNIORUL BUCURESTI 2-0

A marcat El Sawy Omar(2)

ACSK2 - ACS TAMPA I   0-5

ACSK2 - ACS TAMPA II   1-2

A marcat Ciuca Ramon

ACSK2 - JUNIORUL BUCURESTI 0-2

ACSK2 - CFR CLUJ 0-3

29.05.2011 - meci amical, Cluj Napoca

CFR CLUJ - ACSK 7-7

Au marcat Ciuca Ramon(4), Gabor Eduard(2) si un autogol

21.05.2011 - meci amical, Odorheiu Secuiesc

AFC ODORHEIU SECUIESC - ACSK 7-11

Au marcat Antal Denis(6), Suteu Alex(3), Simon Erik si Boni Csaba

30.04.2011 - meci amical, Sg de Mures

ACSK - CFR CLUJ 3-4

Au marcat Ciuca Ramon, Popescu Marian si Domokos Alex

21.04.2011 - Cupa Pitic, Sibiu

ACSK1 - R. VALCEA 10-0

Au marcat Antal Denis(3), El Sawy Omar(2), Suteu Alex(2), Boni Csaba(2) si Turc David

ACSK1 - INTERSTAR SIBIU 8-0 

Au marcat Suteu Alex(3), Antal Denis(2), Turc David(2) si El Sawy Omar

ACSK1 - CFR CLUJ I   5-3

Au marcat Antal Denis, Suteu Alex, El Sawy Omar, Turc David si Csaki Daniel

semifinala - ACSK1 - CFR CLUJ II    6-0

Au marcat El Sawy Omar(4), Suteu Alex si Antal Denis

finala - ACSK1 - INTERSTAR SIBIU 6-1

Au marcat El Sawy Omar(3), Gagyi Cristian, Antal Denis si Csaki Daniel

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV 2-6

Au marcat Gabor Roland si Colcer Sebastian

ACSK2 - CFR CLUJ II   1-4

A marcat Ciuca Ramon

ACSK2 - INTERSTAR SIBIU II    1-2

A marcat Ciuca Ramon

ACSK2 - R. VALCEA 3-3

A marcat Ciuca Ramon(3)

ACSK2 - INTERSTAR SIBIU II   5-3

Au marcat Ciuca Ramon(2), Colcer Sebastian(2) si Bartus Marc

15-17.04.2011 - Turneul United Sport Cup, Cluj Napoca

ACSK - CFR CLUJ II   6-3

Au marcat El Sawy Omar(4), Csaki Daniel si Turc David

ACSK - FC BRASOV 5-1

Au marcat El Sawy Omar(3), Antal Denis si Csaki Daniel

ACSK - ACS TAMPA BARSOV 3-2

A marcat El Sawy Omar(3)

ACSK - CFR CLUJ I 10-0

Au marcat El Sawy Omar(3), Csaki Daniel(3), Boni Csaba, Antal Denis, Turc David  si Gagyi Cristian

27.03.2011 - meci amical, Sg de Mures

ACSK - INTERSTAR SIBIU  4-4

Au marcat Antal Denis(2), Suteu Alex, Turc David

05.03.2011 - mecia amical, Sibiu

INTERSTAR SIBIU - ACSK 3-8

Au marcat El Sawi Omar(3), Suteu Alex(2), Antal Denis(2) si Boni Csaba

20.02.2011 - meciuri amicale, Apahida

ACSK1 - CFR CLUJ2    5-0

Au marcat El Sawi Omar(2), Antal Denis(2) si Boni Csaba

ACSK1 - CFR CLUJ1   5-1

Au marcat Antal Denis(4) si El Sawi Omar

ACSK2 - CFR CLUJ1   4-5

Au marcat Turc David(2) si Csaki Daniel(2)

ACSK2 - CFR CLUJ2   3-2

Au marcat Turc David(2) si Csaki Daniel

31.01-03.02.2011 - Brasov Indoor Cup

ACSK1 - BENTA BRASOV 5-2

Au marcat Suteu Alex(2), Antal Denis(2) si Csaki David

ACSK1 - FC BRASOV 4-1

Au marcat Suteu Alex(3) si Boni Csaba

ACSK1 - ACS TAMPA BRASOV 5-2

Au marcat Suteu Alex(2), Antal Denis(2) si Csaki David

sferturi de finala - ACSK1 - FOCSANI 12-1

Au marcat Suteu Alex(8), Boni Csaba(3) si Antal Denis

semifinala - ACSK1 - SPORTUL STUDENTESC 3-1

Au marcat Suteu Alex(2) si Boni Csaba

finala - ACSK1 - BENTA BRASOV 3-3 (6-7dupa penalty-uri)

Au marcat Suteu Alex(2) si Boni Csaba

ACSK2 - SPORTUL STUDENTESC 0-14

ACSK2 - FOCSANI 8-0

Au marcat Turc David(3), Csaki David, Madarasz George si 3 autogoluri

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV1   0-8

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV2   1-4

A marcat Turc David

ACSK2 - FOCSANI 3-0 (neprezentare)

18-19.2010 - United Sport Indoor Cup, Cluj Napoca

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 4-1

Au marcat El Sawy Omar(2) si Antal Denis(2)

ACSK - PROJUNIORUL CLUJ 2-2

Au marcat Antal Denis si El Sawy Omar

ACSK - CFR CLUJ 5-3

Au marcat Antal Denis(2), El Sawy Omar, Suteu Alex si Turc David

ACSK - ECOMAX CLUJ 3-0

Au marcat Suteu Alex(2) si El Sawy Omar

10-12.12.2010 - Memorialul Nagy Miki, Tg Mures

ACSK1 - ACS TAMPA BRASOV 1-1

A marcat Boni Csaba

ACSK1 - ECOMAX CLUJ 2-0

Au marcat Suteu Alex si Antal Denis

semifinala - ACSK1 - CFR CLUJ 4-1

Au marcat Suteu Alex(2), Antal Denis si Boni Csaba

finala - ACSK1 - ACS TAMPA BRASOV 2-1

Au marcat Suteu Alex si Antal Denis

ACSK2 - PETROLUL PLOIESTI 0-1

ACSK2 - CFR CLUJ 0-7

ACSK2 - ECOMAX CLUJ 0-5

22.11.2010 - meci amical - Sincraiu de Mures

FC JUNIOR TG MURES - ACSK 0-15

Au marcat Stoica Raul(4), Turc David(4), Antal Denis(3), Gabor Eduard(2), Cristurean Teo si Stoica Sebastian

15.11.2010 - meci amical - Sincraiu de Mures

FC JUNIOR TG MURES - ACSK 0-8

Au marcat ElSawi Omar(2), Antal Denis(2), Dragulescu Paul(2), Simon Erik si Suteu Alex

24.10.2010 - CFR Junior Cup, Cluj

ACSK - ACSK2003 0-5

ACSK - CFR CLUJ2003 0-6

ACSK - JUNIOR TG MURES2003 0-6

ACSK - CFR CLUJ2004 4-0

Au marcat El Sawi Omar, Suteu Alexandru, Simon Erik si Antal Denis

ACSK - INTERSTAR SIBIU2003 1-2

A marcat Suteu Alexandru

16.10.2010 - meciuri amicale, Sg de Mures 

ACSK1 - ACS TAMPA BRASOV 4-5 (4-2)

Au marcat El sawi Omar(2), Boni Csaba si Suteu Alex

ACSK1 - CFR CLUJ 4-5 (2-1)

Au marcat Suteu Alex, El Sawi Omar, Turc David si Popescu Marian

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV 1-4 (1-1)

A marcat Antal Denis

ACSK2 - CFR CLUJ 2-3 (2-2)

Au marcat Antal Denis si Dragulescu Paul

09.10.2010 - meci amical

ACS TAMPA BRASOV - ACSK 4-11

02.10.2010 - meci amical

CFR CLUJ - ACSK 7-16

Au marcat El Sawi Omar(5), Suteu Alexandru(3), Antal Denis(3), Nagy Robert(2), Madarasz George, Szakacs Laurentiu si Stoica Raul

18.09.2010 - meci amical

ACSK - CFR CLUJ 15-5

Au marcat El Sawi Omar(8), Suteu Alexandru(2), Madarasz George, Muresan Lucas, Antal Denis, Nagy Robert si Bandila Ciprian

Benta GroupPony ToysApollo Wellness Club
Sport life

Contact:

Sg. de Mures, jud. Mures, Romania. tel 0265 31 85 27, 0740 96 32 74 ; fax 0365 81 52 50, email: askindersgm@yahoo.com