SELECTIE LA ACS KINDER

Clubul nostru organizeaza selectii pentru copii nascuti in anii   2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 si 2011. Pentru informatii suplimentare contactati antrenorii:

 

2004, 2005, 2007 - Pop Lupu Coriolan, tel 0740963274

2003, 2009 - Moldovan Dan, tel 0747708221

2008 - Moldovan Codrut, tel 0741074758

2006, 2010, 2011 - Lupsa Ciprian, tel 0740320914

Juniori D (Grupa 2003)

04.06.2016 - Cupa de vara

ACSK - ASA TG MURES 0-0(6-5 dupa lovituri de departajare)

28-30.05.2016 - Turneul zonal, Od Secuiesc

ACSK - FC SF GHEORGHE 3-0

ACSK - AFC OD SECUIESC 1-0

semifinala - ACSK - GAZ METAN MEDIAS 0-0 (3-0 dupa lovituri de deparajare)

finala - ACSK - ACS TAMPA BRASOV 1-1 (4-3 dupa lovituri de deparajare)

23.04.2016 - etapa 18

TRANSIL TG MURES - ACSK 0-8

16.04.2016 - etapa 17

ACSK - INFINITY TARNAVENI 6-0

Au marcat Costea Raul, Seulean Alex, Molnar Stefan, Avram Catalin, Onetiu Ianis si Vass Daniel

13.04.2016 - etapa 16

ASA TG MURES - ACSK 0-6

Au marcat Vass Daniel, Onetiu Ianis, Costea Raul, Ioja Raul si Osvath Csongor(2)

06.04.2016 - etapa 15

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 4-0

Au marcat Costea Raul, Pogacean Raul, Vass Daniel si un autogol

02.04.2016 - etapa 14

FCM TARNAVENI - ACSK 0-10

Au marcat Avram Catalin(3), Vass Daniel(2), Osvath Csongor(2), Onetiu Ianis(2) si Barabas Marius

28.03.2016 - etapa 13

ACSK - MURESUL LUDUS 1-0

A marcat Seulean Alex

25.03.2016 - etapa 12

CS IERNUT - ACSK 0-13

Au marcat Vass Daniel(3), Avram Catalin(4), Onetiu Ianis(2), Muresan Denis(2), Barabas Marius si Costea Raul

18.03.2016 - etapa 11

ACSK - VIITORUL UNGHENI 6-0

Au marcat Vass Daniel, Pogacean Raul, Onetiu Ianis, Avram Catalin, Muresan Denis si Barabas Marius

13.03.2016 - etapa 10

ASMSE TG MURES - ACSK 0-11

Au marcat Vass Daniel, Molnar Stefan, Barabas Marius, Onetiu Ianis(2), Osvath Csongor(3) si Avram Catalin(3)

27-28.02.2016 - Cupa Primaverii, Tg Mures

ACSK - VIITORUL UNGHENI 2-0

Au marcat Vass Daniel si Barabas Marius

ACSK - PRIM SIGHET 1-0

A marcat Barabas Marius

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 5-0

Au marcat Vass Daniel(3), Barabas Marius si Avram Catalin

ACSK - BECLEAN 4-0

Au marcat Vass Daniel(2), Avram Catalin si Onetiu Ianis

ACSK - FC SAJOVOGLVE 2-0

Au marcat Onetiu Ianis si Ioja Raul

20-21.02.2016 - Cupa LPS Tg Mures

ACSK - LPS TG MURES 2-0

Au marcat Ioja Raul si Osvath Csongor

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 2-0

Au marcat Osvath Csongor si Avram Catalin

ACSK - VIITORUL UNGHENI 2-0

Au marcat Osvath Csongor si Costea Raul

ACSK - ATLETIC KIDS GURGHIU 2-0

Au marcat Barabas Marius si Muresan Denis

ACSK - BANATUL TIMISOARA 0-4

ACSK - CFR CLUJ 0-3

07-09.02.2016 - Brasov Indoor Cup

ACSK - FOREX BRASOV 5-0

Au marcat Onetiu Ianis, Osvath Csongor(2), Costea Raul si Pogacean Raul

ACSK - KINDER TARGOVISTE 5-0

Au marcat Onetiu Ianis, Osvath Csongor(2), Vass daniel si Pogacean raul

ACSK - LPS VASLUI 2-0

Au marcat Costea Raul si Onetiu Ianis

ACSK - VIITORUL CLUJ 0-1

ACSK - CFR CLUJ 0-0 (4-2 dupa loviturile de departajare)

ACSK - LPS VASLUI 2-0

Au marcat Vass Daniel si Cucuiet Claudiu

28.10.2015 - etapa 9

ACSK - ASA TG MURES 2004   1-0

A marcat Vass Daniel

22.10.2015 - etapa 8

ACS SPERANTA TG MURES - ACSK 0-7

Au marcat Vass Daniel(3), Pogacean Raul(2), Costea Raul si Ogrean Nicu

17.10.2015 - etapa 7

ACSK - VIITORUL TARNAVENI 9-0

Au marcat Vass Daniel(2), Molnar Stefan(2), Pogacean Raul(2), Avram Catalin, Onetiu Ianis si Barabas Marius

15.10.2015 - etapa 6

MURESUL LUDUS - ACSK 0-4

Au marcat Vass Daniel(2), Barabas Marius si Costea Raul

10.11.2015 - etapa 5

ACSK - CS IERNUT 12-0

Au marcat Vass Daniel(4), Ioja Raul(2), Pogacean Raul(3), Costea Raul, Avram Catalin si Barabas Marius

04.10.2015 - etapa 4

VIITORUL UNGHENI - ACSK 0-4

Au marcat Vass Daniel(2), Barabas Marius si Pogacean Raul

30.09.2015 - etapa 3

ACSK - ASMSE TG MURES 13-0

Au marcat Vass Daniel(3), Pogacean Raul(2), Avram Catalin(2), Costea Raul(3), Barabas Marius, Onetiu Ianis si Muresan Denis

27.09.2015 - etapa 2

SOIMII TARNAVENI - ACSK 0-12

Au marcat Vass Daniel(5), Molnar Stefan(3), Ogrean Raul(2), Onetiu Ianis si Ioja Raul

20.09.2015 - etapa 1

ACSK - RAZA DE SOARE ACATARI 26-0

Au marcat Vass Daniel(7), Avram Catalin, Cioloboc Septimiu(3), Costea Raul(2), Onetiu Ianis(2), Pogacean Raul(5), Seulean Alex, Ioja Raul(2), Barabas Marius, Molnar Stefan si Muresan Denis(2)

07-10.09.2015 - Cupa Eon Kinder

ACSK - VIITORUL CLUJ II 7-0

Au marcat Avram Catalin(2), Costea Raul(2), Vass Daniel(2) si Molnar Stefan

ACSK - PETROLUL PLOIESTI II 4-0

Au marcat Costea Raul, Vass Daniel(2) si Onetiu Ianis

ACSK - SPORTTEAM BUCURESTI 3-0

Au marcat Ogrean Nicusor, Vass Daniel si Onetiu Ianis

ACSK - JUNIORUL SUCEAVA 0-1

ACSK - HIDRO R. VALCEA 3-2

Au marcat Avram Catalin(2) si Vass Daniel

ACSK - PETROLUL PLOIESTI 1-1 (5-4)

A marcat Vass Daniel

ACSK - GLORIA BISTRITA 1-1 (11-10)

01-04.09.2015 - Cupa Eon Kinder (CATEGORIA 2002)

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 3-0

Au marcat Molnar Stefan, Vass Daniel si Ioja Raul

ACSK - FARUL CONSTANTA 3-1

Au marcat Costea Raul, Avram Catalin si Tanase Alberto

ACSK - FC KISS BAIA MARE 2-2

Au marcat Tanase Alberto si Vass Daniel

ACSK - CSM R VALCEA 1-5

A marcat Tanase Alberto

ACSK - FARUL CONSTANTA 2-1

A marcat Vass Daniel(2)

ACSK - FC KISS BAIA MARE 1-4

A marcat Costea Raul

29-30.08.2015 - Cupa Sporting, Reghin (CATEGORIA 2002)

ACSK - ASA TG MURES 1-1

A marcat Costea Raul

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 3-0

Au marcat Vass Daniel(2) si Costea Raul

ACSK - ASMSE TG MURES 5-0

Au marcat Onetiu Ianis, Vass Daniel, Ioja Raul si Tanase Alberto(2)

semifinala - ACSK - ATLETIC KIDS GURGHIU 1-0

A marcat Pogacean Raul

finala - ACSK - ASA TG MURES 2-0

Au marcat Vass Daniel si Ioja Raul

22-23.08.2015 - Cupa Viitorul, Oradea

ACSK - VIITORUL ARAD 1-0

A marcat Seulean Alexandru

ACSK - LPS BIHORUL ORADEA 3-0

Au marcat Ogrean Raul, Pogacean Raul si Costea Raul

ACSK - VIITORUL ORADEA 1-0

A marcat Pogacean Raul

semifinala - ACSK - VIITORUL CLUJ 2-0

Au marcat Seulean Alex si Vass Daniel

finala - ACSK - VIITORUL ORADEA 2-0

Au marcat Vass Daniel si Pogacean Raul

20.06.2015 - Napoca Junior Cup, Cluj Napoca

ACSK - UNITED CLUJ 7-0

Au marcat Avram Catalin, Costea Raul, Ioja Raul(2), Osvath Csongor(2) si Vass Daniel

ACSK - FCM BAIA MARE 2-2

Au marcat Avram Catalin si Pogacean Raul

ACSK - PLIMOB SIGHET 0-1

ACSK - VIITORUL CLUJ 0-1

ACSK - VIITORUL PASCANI 5-1

Au marcat Pogacean Raul, Muresan Denis, Costea Raul, Avram Catalin si Ioja Raul

28.05-01.06.2015 - Cupa Hagi Danone, Constanta

ACSK - VIITORUL ORADEA 0-0 (5-4 la penalty-uri)

ACSK - BANATUL TIMISOARA 0-0 (4-5 la penalty-uri)

ACSK - ACADEMIA GH HAGI 0-0 (5-4 la penalty-uri)

ACSK - GIMNAZIUL ELENA FARAGO CRAIOVA 2-0

Au marcat Vass Daniel si Osvath Csongor

ACSK - GIMNAZIUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 0-0 (4-5 la penalty-uri)

ACSK - DINAMO BUCURESTI 1-1 (4-6la penalty-uri)

A marcat Ioja Raul

22-24.05.2015 - Fotbal a la Cluj

ACSK - LPS ARAD 2-1

Au marcat Osvath Csongor si Barabas Marius

ACSK - VIITORUL CLUJ II  6-0

Au marcat Vass Daniel(3), Avram Catalin(2) si Osvath Csongor

ACSK - SOMESUL GILAU 3-0

Au marcat Ioja Raul, Costea Raul si Osvath Csongor

sfert de finala - ACSK - LUCEAFARUL SUCEAVA 1-0

A marcat Pogacean Raul

semifinala - ACSK - VIITORUL CLUJ 0-0 (1-2 dupa lovituri de departajare)

finala mica - ACSK - PRIMAVERA SATU MARE 2-1

Au marcat Pogacean Raul si Vass Daniel

17.05.2015 - etapa 24

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 2-0

Au marcat Vass Daniel si Barabas Marius

13.05.2015 - etapa 23

ACS SPERANTA TG MURES 2002 - ACSK 1-3

Au marcat Barabas Marius, Avram Catalin si Osvath Csongor

10.05.2015 - etapa 22

VIITORUL LUDUS - ACSK 0-3

Au marcat Barabas Marius, Pogacean Raul si Avram Catalin

04.05.2015 - etapa 21

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 2002   5-1

Au marcat Pogacean Raul(2), Osvath Csongor, Avram Catalin si Vass Daniel

25.04.2015 - etapa 20

ACS SPERANTA TG MURES - ACSK 0-3

Au marcat Ioja Raul, Osvath Csongor si Avram Catalin

17.04.2015 - etapa 19

ACSK - VIITORUL LUDUS 1-1

A marcat Ioja Raul

10.04.2015 - etapa 18

ACSK - CSS REGHIN 0-0

04.04.2015 - etapa 17

AVANTUL REGHIN - ACSK 0-3

Au marcat Osvath Csongor(2) si Pogacean Raul

28.03.2015 - etapa 16

ACSK - ATLETIC KIDS GURGHIU 5-0

Au marcat Vass Daniel, Avram Catalin, Osvath Csongor, Pogacean Raul si Ogrean Raul

21.03.2015 - etapa15

ACS MIERCUREA NIRAJULUI - ACSK 1-2

Au marcat Avram Catalin si Pogacean Raul

15.03.2015 - etapa 14

ACSK - MURESUL RUSII MUNTI 8-0

Au marcat Costea Raul(3), Avram Catalin(3), Vass Daniel si Cioloboc Septimiu

20-22.02.2015 - Brasov Indoor Cup

ACSK - GSA NUCET 1-0

A marcat Costea Raul

ACSK - LVOV(UK) 9-0

Au marcat Vass Daniel(2), Costea Raul, Avram Catalin(2), Barabas Marius(2) si Pogacean Raul(2)

ACSK - JUNIORUL SUCEAVA 1-2

A marcat Pogacean Raul

ACSK - ACS TAMPA BV 2004   3-2

Au marcat Vass Daniel si Pogacean Raul(2)

ACSK - VIITORUL CONSTANTA 0-0 (2-3 dupa lovituri de departajare)

ACSK - FC BENTA BRASOV 0-2

30.11.2014 - etapa 13

ARENA SIGHISOARA - ACSK 0-12

Au marcat Avram Catalin(4), Vass Daniel(3), Costea Raul(2), Ioja Raul, Pogacean Raul si un autogol

23.11.2014 - etapa 12

ACSK - MOBILA SOVATA 4-0

Au marcat Pogacean Raul(2), Avram Catalin si Vass Daniel

18.11.2014 - etapa 11

CSS SIGHISOARA - ACSK 1-1

A marcat Costea Raul

09.11.2014 - etapa 10

ACSK - ASA TG MURES 0-1

30.11.2014 - etapa 9

CSS REGHIN - ACSK 3-0

26.10.2014 - etapa 8

ACSK - AVANTUL REGHIN 5-0

Au marcat Vass Daniel(2), Pogacean Raul(2) si Barabas Marius

18.10.2014 - etapa 7

ATLETIC GURGHIU - ACSK 3-3

Au marcat Chiorean David, Costea Raul si un autogol

11.10.2014 - etapa 6

ACSK - ACS MIERCUREA NIRAJ 1-0

A marcat Molnar Stefan

05.10.2014 - etapa 5

MURESUL RUSII MUNTI - ACSK 1-6

Au marcat Vass Daniel, Molnar Stefan, Costea Raul, Avram Catalin, Pogacean Raul si Seulean Alex

28.09.2014 - etapa 4

ACSK - ARENA SIGHISOARA 4-1

Au marcat Avram Catalin(2), Molnar Stefan si Vass Daniel

24.09.2014 - etapa 3

MOBILA SOVATA - ACSK 2-4

Au marcat Seulean Alex(3) si Vass Daniel

21.09.2014 - etapa 2

ACSK - CSS SIGHISOARA 5-0

Au marcat Barabas Marius, Vass Daniel, Avram Catalin, Pogacean Raul si Cioloboc Septimiu

14.09.2014 - etapa 1

ASA TG MURES - ACSK 3-1

A marcat Avram Catalin

07-10.09.2014 - Cupa Eon Kinder

ACSK - 3KIDS SPORT BUCURESTI 5-2

Au marcat Vass Daniel(2), Barabas Marius si Avram Catalin(2)

ACSK - DERBY BUCURESTI 3-0

A marcat Pogacean Raul(3)

ACSK - JUNIORUL SUCEAVA 3-0

Au marcat Ioja Raul si Avram Catalin(2)

ACSK - ARDEALUL BISTRITA 5-0

Au marcat Novak Nimrod, Barabas Marius, Ioja Raul, Costea Raul si Pogacean Raul

sfert de finala - ACSK - DINAMO BUCURESTI 5-0

Au marcat Barabas Marius, Ioja Raul si Pogacean Raul(3)

semifinala - ACSK - DINAMO BUCURESTI 2004    1-4

A marcat Barabas Marius

finala mica - ACSK - VIITORUL CLUJ 1-1 (4-3)

A marcat Ioja Raul

28-29.08.2014 - Memorialul Ghita Maiogan, Reghin

ACSK - ASA TG MURES 4-0

Au marcat Costea Raul(2), Vass Daniel si Avram Catalin

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 4-0

Au marcat Seulean Alex, Molnar Stefan, Novak Nimrod si Pogacean Raul

ACSK - AVANTUL REGHIN 4-1

Au marcat Vass Daniel, Ioja Raul si Avram Catalin(2)

ACSK - OLASZFOCISULI DEBRECEN 0-1

ACSK - GLORIA BISTRITA 1-1

A marcat Ioja Raul

10-14.08.2014 - Brasov Junior Cup

ACSK - SPORT TEAM BUCURESTI 0-0

ACSK - CSS BRASOVIA 3-3

Au marcat Ioja Raul, Seulean Alex si El Sawy Omar

ACSK - ZIMBRU CHISINAU 4-0

Au marcat Pogacean Raul(3) si El Sawy Omar

sfert de finala - ACSK - CSS SLATINA 0-0 (2-3)

ACSK - ILYICHEVSK (UK) 1-0

A marcat Costea Raul

ACSK - DACIA CHISINAU 4-0

Au marcat Pogacean Raul(2), Suteu Alex si Barabas Marius

ACSK - LPS VASLUI 0-1

10.05.2014 - retur faza interjudetetana, Sg de Mures

ACSK - GLORIA BISTRITA 1-2

A marcat Costea Raul

08.05.2014 - tur faza interjudeteana, Bistrita

GLORIA BISTIRTA - ACSK 1-0

27.04.2014 - meci amical, Sg de Mures

ACSK - VIITORUL CLUJ 5-4

Au marcat Vass Daniel(2), Avram Catalin, Pogacean Raul si Ogrean Nicu

26.04.2014 - etapa 20

ASA TG MURES - ACSK 1-7

Au marcat Pogacean Raul(2), El Sawy Omar(2), Vass Daniel, Costea Raul si Avram Catalin

19.04.2014 - etapa 18

FC JUNIOR TG MURES - ACSK 1-10

Au marcat Avram Catalin(3), Vass Daniel(2), El Sawy Omar(2), Barabas Marius, Pogacean Raul si Costea Raul

14-16.04.2014 - Cupa Interstar, Sibiu

ACSK - INTER GALAXY BUCURESTI 1-1

A marcat Seulean Alexandru

ACSK - VIITORUL AVRIG 4-0

Au marcat Barabas Marius, Costea Raul, Avram Catalin si Muresan Denis

ACSK - INTERSTAR SIBIU 9-1

Au marcat Ioja Raul, Molnar Stefan, Vass Daniel(2), Avram Catalin(4) si Pogacean Raul

semifinala - ACSK - CSM RAMNICU VALCEA 5-1

Au marcat Avram Catalin(2), Vass Daniel(2) si Costea Raul

finala - ACSK - INTER GALAXY BUCURESTI 1-1 (1-3)

A marcat Pogacean Raul

09.04.2014 - etapa 17

GLIGA REGHIN - ACSK 1-9

Au marcat Avram Catalin(2), Vass Daniel(2), El Sawy Omar(2), Costea Raul, Ogrean Nicu si Galatean Mark

06.04.2014 - etapa 16

ACSK - LPS TG MURES 33-0

Au marcat Seulean Alex(6), Pogacean Raul(5), Avram Catalin(5), El Sawy Omar(4), Ogrean Nicu(3), Costea Raul(2), Vass Daniel(2), Molnar Stefan, Novak Nimrod, Ioja Raul, Barabas Marius, Feier Denis si un autogol

30.03.2014 - etapa 15

MURESUL LUDUS - ACSK 0-6

Au marcat Molnar Stefan, Barabas Marius, Vass Daniel, Avram Catalin, Ioja Raul si un autogol

22.03.2014 - etapa 14

SOIMII TARNAVENI - ACSK 1-3

Au marcat Avram Catalin, Molnar Stefan si El Sawy Omar

15.03.2014 - etapa 13

ACSK - VIITORUL UNGHENI 10-0

Au marcat Avram Catalin(4), Pogacean Raul(2), Costea Raul, Vass Daniel, Galatean Mark si Ioja Raul

16.02.2014 - Cupa ASA, Tg Mures

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 0-0

ACSK - GHERLA 1-3

A marcat Ciuca Ramon

ACSK - ASA TG MURES 6-1

Au marcat Galatean Mark(2), Bartus Marc(2), Avram Catalin si un autogol

ACSK - VIITORUL LUDUS 2-1

Au marcat Bartus Marc si Avram Catalin

07-09.02.2014 - Brasov Indoor Cup

ACSK - COMPREST GIM BUCURESTI 3-1

Au marcat Costea Raul si Avram Catalin(2)

ACSK - ATLETIC BRADUL 2-1

Au marcat Vass Daniel si Barabas Marius

ACSK - FC BRASOV 4-0

Au marcat Costea Raul(2), Pogacean Raul si Avram Catalin

ACSK - VIITORUL FOCSANI 0-1

ACSK - DYNAMIK CRAIOVA 1-4

A marcat Seulean Alex

ACSK - LUCEAFARUL CLUJ 1-2

A marcat Pogacean Raul

ACSK - ACS TAMPA BRASOV WHITE 3-0

A marcat Costea Raul(3)

ACSK - FK MIERCUREA CIUC 3-0

Au marcat Vass Daniel(2) si Pogacean Raul

07-08.12.2013 - Cupa Gobe, Od Secuiesc

ACSK - VIITORUL CLUJ 1-3

A marcat Molnar Stefan

ACSK - VSK MIERCUREA CIUC 1-1

A marcat Ioja Raul

ACSK - CSS ALEXANDRIA 2-0

Au marcat Seulean Alexandru si Molnar Stefan

semifinala - ACSK - AFC OD SECUIESC 1-2

A marcat Molnar Stefan

finala mica - ACSK - SPORTING SUCEAVA 2-0

Au marcat Pogacean Raul si un autogol

29.11.2013 - etapa 12

ACS SPERANTA TG MURES - ACSK 0-3 (lipsa asistentei medicale a echipei gazde)

24.11.2013 - etapa 11

ACSK - ACSK2004   9-0

Au marcat El Sawy Omar(4), Barabas Marius, Pogacean Raul, Seulean Alexandru, Molnar Stefan si un autogol

17.11.2013 - etapa 10

ACSK - ASA TG MURES 9-1

Au marcat Pogacean Raul(2), El Sawy Omar(2), Ioja Raul, Avram Catalin, Costea Raul, Barabas Marius si Vass Daniel

09.11.2013 - etapa 9

AVANTUL REGHIN - ACSK 1-1

A marcat Avram Catalin

30.10.2013 - etapa 8

ACSK - FC JUNIOR TG MURES 10-1

Au marcat Vass Daniel(4), Avram Catalin(2), Seulean Alex(2), Barabas Marius si Pogacean Raul

20.10.3013 - etapa 7

ACSK - GLIGA REGHIN 5-0

Au marcat Avram Catalin(2), Barabas Marius, Ioja Raul si Molnar Stefan

12.10.2013 - etapa 6

LPS TG MURES - ACSK 1-10

Au marcat Pogacean Raul(3), Seulean Alex(2), Molnar Stefan, Vass Daniel, El Sawy Omar, Costea Raul si Avram Catalin

10.10.2013 - etapa 5

ACSK - MURESUL LUDUS 10-0

Au marcat Seulean Alex(3), Pogacean Raul(2), Avram Catalin(2), Ioja Raul, Molnar Stefan si Costea Raul

06.10.2013 - etapa 4

ACSK - SOIMII TARNAVENI 14-0

Au marcat Vass Daniel(3), Costea Raul(3), Avram Catalin(2), Pogacean Raul(2), Barabas Marius, Seulean Alex, Galatean Mark si Molnatr Stefan

29.09.2013 -etapa 3

VIITORUL UNGHENI - ACSK 2-7

Au marcat Avram Catalin(2), Pogacean Raul(2), Vass Daniel, Seulean Alex si Osvath Csongor

25.09.2013 - etapa 2

ACSK - SPERANTA TG MURES 5-1

Au marcat Avram Catalin, Costea Raul, Molnar Stefan, Vass Daniel si Pogacean Raul

22.09.2013 - etapa 1

ACSK2004 - ACSK    0-6

Au marcat Vass Daniel(2), Costea Raul(2), Barabas Marius si Seulean Alex

13-15.09.2013 - Eon Junior Cup, Polna, Cehia

ACSK - FK BLANSKO 7-2

Au marcat Molnar Stefan(2), Costea Raul, Avram Catalin, Vass Daniel, Osvath Csongor si Barabas Marius

ACSK - ADMIRA PRAGA 7-5

Au marcat Osvath Csongor(2), Costea Raul, El Sawy Omar, Avram Catalin, Barabas Marius si Vass Daniel

ACSK - HRADEC KRALOVE 3-9

Au marcat Vass Daniel(2) si Osvath Csongor

ACSK - SLAVIA PRAGA 2-2

Au marcat Osvath Csongor si Costea Raul

ACSK - SPARTA BRNO 0-3

ACSK - JINDRICHUV HRADEC 8-1

Au marcat Osvath Csongor(3), El Sawy Omar, Avram Catalin, Vass Daniel, Ioja Raul si Costea Raul

ACSK - SLAVOJ POLNA 7-0

Au marcat Vass Daniel, Suteu Alex, Ioja Raul, Costea Raul, Csaki Daniel, Osvath Csongor si un autogol

ACSK - VYSOCINA JIHLAVA 6-2

Au marcat El Sawy Omar(2), Vass Daniel(2), Suteu Alex si Costea Raul

ACSK - RSM HODONIN 2-1

Au marcat Costea Raul si Avram Catalin

03-07.09.2013 - Cupa Eon Kinder

ACSK - ATLETIC BRADUL 4-0

ACSK - VIITORUL FOCSANI 3-1

ACSK - EON TEAM CEHIA 1-0

A marcat El Sawy Omar

sfert de finala - ACSK - DERBY BUCURESTI 7-3

semifinala - ACSK - ACADEMIA GH HAGI 2-1

Au marcat El Sawy Omar si Avram Catalin

finala - ACSK - ACS TAMPA BRASOV 0-2

24-25.08.2013 - Cupa Prieteniei, Reghin

ACSK - STIINTA TOPLITA 5-0

Au marcat Avram Catalin, Costea Raul, Vass Daniel, Osvath Csongor si Molnar Stefan

ACSK - FK MIERCUREA CIUC 2-0

A marcat Avram Catalin(2)

ACSK - AVANTUL REGHIN 8-0

Au marcat El Sawy Omar(2), Galatean Mark(2), Avram Catalin(2), Osvath Csongor si Seulean Alex

ACSK - SEBASTIANO REGHIN 7-0

Au marcat Avram Catalin(3), Vass Daniel, Osvath Csongor, El sawy Omar si Costea Raul

finala - ACSK - AFC OD SECUIESC 1-0

A marcat Avram Catalin

17-18.08.2013 - Cupa ASA, Tg Mures

ACSK - CSS REGHIN 7-0

Au marcat Osvath Csongor(4), Seulean Alex(2) si Molnar Stefan

ACSK - LPS TG MURES 2-0

Au marcat Avram Catalin si Osvath Csongor

ACSK - VIITORUL GHERLA 0-6

ACSK - FCM TG MURES 12-3

Au marcat Osvath Csongor(5), Avram Catalin(3), Seulean Alex, Vass Daniel, Costea Raul si El Sawy Omar

10-14.08.2013 - Brasov Juniors Cup

ACSK - KINDER TARGOVISTE 1-1

A marcat Seulean Alex

ACSK - EDU SPORT IASI 8-0

Au marcat Osvath Csongor(3), Costea Raul(2), Molnar Stefan, Vass Daniel si Seulean Alex

ACSK - IL CALCIO SATU MARE 5-0

Au marcat Molnar Stefan(2), Costea Raul, Avram Catalin si Barabas Marius

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 2-0

Au marcat Costea Raul si Vass Daniel

ACSK - POLI TIMIOARA 2-2

Au marcat Barabas Marius si Avram Catalin

ACSK - CAUTIS STEAUA SUDULUI BUCURESTI 3-0

Au marcat Avram Catalin(2) si Barabas Marius

sferturi de finala - ACSK - BENTA BRASOV 0-0 (1-2)

ACSK - SPORTING SUCEAVA 0-0 (0-2)

ACSK - DINAMO BUCURESTI 3-0

Au marcat Avram Catalin, Vass Daniel si Barabas Marius

28-30.06.2013 - Trofeul Campionilor, Cluj Napoca

ACSK - VIITORUL CLUJ NAPOCA 3-0

Au marcat Vass Daniel(2) si El Sawy Omar

ACSK - FCM TG MURES 8-1

Au marcat Vass Daniel(2), Osvath Csongor(2), Avram Catalin(2), Seulean Alexandru si Turc David

ACSK - U CLUJ 1-0

A marcat Avram Catalin

semifinala - ACSK - VIITORUL GHERLA 3-0

Au marcat Vass Daniel(2) si Suteu Alexandru

finala - ACSK - VIITORUL CLUJ 3-0

Au marcat Osvath Csongor(2) si Costea Raul

21-23.06.2013 - Cupa Szekely Udvarhely, Od Secuiesc

ACSK - CSS BRASOVIA 6-0

Au marcat Costea Raul(2), Muresan Denis, Avram Catalin, Vass Daniel si Ioja Raul

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 3-2

Au marcat Vass Daniel(2) si Osvath Csongor

ACSK - INTERSTAR SIBIU 6-0

Au marcat Vass Daniel(2), Osvath Csongor(2) si Molnar Stefan(2)

ACSK - JUNIOR SOCCER SF GHEORGHE 6-2

Au marcat Muresan Denis(2), Osvath Csongor(2), Costea Raul si Vass Daniel

ACSK -AFC OD SECUIESC 3-2

Au marcat Molnar Stefan(2) si Vass Daniel

ACSK - AVANTUL REGHIN 6-1

Au marcat Costea Raul(2), Seulean Alexandru(2), Avram Catalin si Muresa Denis

ACSK - ACADEMIA JOZSEF BOZSIK 2-4

Au marcat Seulean Alexandru si Molnar Stefan

24-26.05.2013 Cupa Viitorul Ungheni

ACSK - U CLUJ 2-0

Au marcat Seulean Alex si Avram Catalin

ACSK - LUCEAFARUL CLUJ 7-1

Au marcat Seulean Alex(2), Vass Daniel, Avram Catalin(2), Costea Raul si Barabas Marius

ACSK - FCM TG MURES 3-0

Au marcat Costea Raul, Seulean Alex si Barabas Marius

ACSK - SC DE FOTBAL MARIUS BACIU MEDIAS 1-0

A marcat Avram Catalin

ACSK - VIITORUL GHERLA 0-2

ACSK - VIITORUL UNGHENI 0-2

11-12.05.2013, Cupa Viitorul, Cluj Napoca

ACSK - HAYASHI FLORESTI 16-1

Au marcat Avram Catalin(3), Seulean Alex(4), Vass Daniel, Costea Raul, Barabas Marius(2), El Sawy Omar, Horga Alex, Muresan Denis si Novak Nimrod(2)

ACSK - VIITORUL CLUJ II   7-0

Au marcat Vass Daniel(3), Avram Catalin(2), Seulean Alex si Costea Raul

ACSK - UNITED CLUJ 11-0

Au marcat Vass Daniel(4), Avram Catalin(3), El Sawy Omar(2), Horga Alex si Muresan Denis

semifinala - ACSK - LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2-2(8-7 dupa l.d.)

Au marcat Vass Daniel si Avram Catalin

finala ACSK - DYNAMIK CRAIOVA 0-2

 

Benta GroupPony ToysApollo Wellness Club
Sport life

Contact:

Sg. de Mures, jud. Mures, Romania. tel 0265 31 85 27, 0740 96 32 74 ; fax 0365 81 52 50, email: askindersgm@yahoo.com