SELECTIE LA ACS KINDER

Clubul nostru organizeaza selectii pentru copii nascuti in anii   2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 si 2011. Pentru informatii suplimentare contactati antrenorii:

 

2004, 2005, 2007 - Pop Lupu Coriolan, tel 0740963274

2003, 2009 - Moldovan Dan, tel 0747708221

2008 - Moldovan Codrut, tel 0741074758

2006, 2010, 2011 - Lupsa Ciprian, tel 0740320914

Juniori E (Grupa 2005)

03-05.06.2016 - Fotbal a la Cluj

ACSK - CFR CLUJ 0-2

ACSK - VIITORUL CLUJ 0-1

ACSK - ALBA IULIA 4-0

Au marcat Bursuc Vlad(2), Horsia Adrian si Craciun Tudor

ACSK - FC MIERCUREA CIUC 1-4

A marcat Bursuc Vlad

ACSK - LPS BANATUL TIMISOARA 0-1

ACSK - VIITORUL CLUJ 2-1

A marcat Horsia Adrian(2)

ACSK - FC BAIA MARE 2-0

Au marcat Craciun Tudor si Moldovan Raul

29.05.2016 -Cupa de vara

ACSK - AS JUVENES 2-2

Au marcat Horsia Adrian si Vasiu Mihai

ACSK - ASA TG MURES 0-1

ACSK - TRANSIL TG MURES 15-0

Au marcat Pop Vlad(2), Belean Darius(2), Craciun Tudor(2), Moldovan Filip(2), Horsia Adrian si Moldovan Raul(4)

ACSK - TRANSIL TG MURES 7-0

Au marcat Carciun Tudor(2), Horsia Adrian(2), Moldovan Raul, Balea Flavius si Guja Denis

ACSK - AS VIITORUL JABENITA 5-0

Au marcat Carciun Tudor(2), Balea Flavius, Ocos Daris si Moldovan Raul

ACSK - ACS SPORTING REGHIN 4-1

Au marcat Carciun Tudor(2), Horsia Adrian si Ocos Daris

05.05.2016 - etapa 17

INFINITY TARNAVENI - ACSK 3-0

22.04.2016 - etapa 16

BEST KIDS REGHIN - ACSK 1-4

Au marcat Craciun Tudor, Bursuc Vlad, Sfariac Andrei si Moldovan Raul

09.04.2016 - etapa 15

AS MURESUL LUDUS - ACSK 1-1

A marcat Bursuc Vlad

02.04.2016 - etapa 14

ACSK - AS GAZ METAN MEDIAS 4-0

Au marcat Bursuc Vlad(2), Sfariac Andrei si Craciun Tudor

25.03.2016 - etapa 13

ASA TG MURES 2006 - ACSK 0-6

Au marcat Craciun Tudor, Sfariac Andrei, Ocos Daris(2) si Moldovan Raul(2)

18.03.2016 - etapa 12

ACSK - AS VIITORUL UNGHENI 9-0

Au marcat Bursuc Vlad(2), Moldovan Raul, Horsia Adrian(3), Ocos Daris(2) si Craciun Vlad

03-06.03.2016 - Cupa Municipiului Reghin

ACSK - ALMA SIBIU 1-1

A marcat Horsia Adrian

ACSK - CFR CLUJ 0-2

ACSK - VASAS FEMINA 1-0

A marcat Burusc Vlad

ACSK - SOIMII TARNAVENI 5-0

Au marcat Bursuc Vlad(2), Ocos Daris(2) si Pop Vlad

ACSK - FC BISTRITA 1-0

A marcat Curticapean Raul

ACSK - CFR CLUJ 2-0

Au marcat Craciun Tudor si Curticapean Raul

20-21.02.2016 - Cupa Municipiului Reghin

ACSK - SPORTING REGHIN 1-0

A marcat Dumitru Andrei

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 1-3

A marcat Dumitru Andrei

ACSK - VIITORUL GHEORGHENI 0-1

ACSK - VIITORUL JABENITA 0-1

ACSK - BEST KIDS REGHIN 1-3

A marcat Curticapean Raul

27.11.2015 - etapa 11

SOIMII TARNAVENI - ACSK 1-8

Au marcat Cernea Cezar(2), Craciun Tudor(2), Bursuc Vlad, Moldovan Raul, Horsia Adrian si Sfariac Andrei

21.11.2015 - etapa 10

ACSK - ASMS TG MURES 11-0

Au marcat Ocos Daris(4), Cernea Cezar(5), Horsia Adrian si Sfariac Andrei

14.11.2015 - etapa 9

ACS PROGOOL TG MURES - ACSK 0-3

Au marcat Horsia Adrian, Bursuc Vlad si Moldovan Raul

08.11.2015 - etapa 8

INFINITY TARNAVENI - ACSK 0-1

A marcat Bursuc Vlad

01.11.2015 - etapa 7

ACSK - MURESUL LUDUS 1-1

A marcat Cernea Cezar

23.10.2015 - etapa 6

AS GAZ METAN DANES - ACSK 0-6

Au marcat Velcherean Ionut(2), Bursuc Vlad, Cernea Cezar, Ocos Daris si Craciun Tudor

16.10.2015 - etapa 5

ACSK - ASA TG MURES 1-0

A marcat Horsia Adrian

10.10.2015 - etapa 4

VIITORUL UNGHENI - ACSK 0-6

Au marcat Cernea Cezar(2), Curticapean Raul, Velcherean Ionut si un autogol

29.09.2015 - etapa 3

ACSK - SOIMII TARNAVENI 2-0

Au marcat Curticapean Raul si Ocos Daris

26.09.2015 - etapa 2

ASMS TG MURES - ACSK 0-6

Au marcat Bursuc Vlad(2), Ocos Daris, Craciun Tudor, Curticapean Raul si Horsia Adrian

19.09.2015 - etapa 1

ACSK - PROGOOL TG MURES 2-0

Au marcat Cernea Cezar si Horsia Adrian

07-10.09.2015 - Cupa Eon Kinder

ACSK1 - VIITORUL ORADEA 2-1

Au marcat Sfariac Andrei si Cernea Cezar

ACSK1 - 3KIDS SPORT BUCURESTI 3-1

Au marcat Bursuc Vlad(2) si Horsia Adrian

ACSK1 - ALMA SIBIU 0-0

ACSK1 - ASA TG MURES 1-0

A marcat Bursuc Vlad

ACSK1 - UNIREA RUGINOASA 1-2

A marcat Cernea Cezar

ACSK1 - LUCEAFARUL CLUJ 1-1 (2-4)

A marcat Bursuc Vlad

ACSK1 - LPS TG JIU 0-1

ACSK2 - ASA TG MURES II   1-2

A marcat Guja Denis

ACSK2 - FC TONI DOBOS 0-12

ACSK2 - FARUL CONSTANTA 0-6

ACSK2 - 3KIDS SPORT BUCURESTI 0-4

ACSK2 - TRANSIL TG MURES 8-0

Au marcat Vasiu Mihai(4), Moldovan Tudor, Mirestean Ciprian, Molnar Szabolcs si Velcherean Ionut

ACSK2 - PANDURII TG JIU 1-4

A marcat Mirestean Ciprian

27.08.2015 - Cupa Sporting, Reghin

ACSK - AVANTUL REGHIN 2-1

A marcat Lukacs Ervin(2)

ACSK - MURESUL DEDA 9-0

Au marcat Lukacs Ervin(6), Craciun Tudor si Horsia Adrian(2)

ACSK - CSS OD SECUIESC 3-0

Au marcat Moldovan Raul si Craciun Tudor(2)

ACSK - CSS OD SECUIESC 0-0 (2-0 dupa lovituri de departajare)

ACSK - BEST KIDS REGHIN 3-0

Au marcat Craciun Tudor(2) si Lukacs Ervin

19-21.06.2015 - Champions Trophy, Austria

ACSK - MIKLAVC (SLO) 0-0

ACSK - VORODZIN (CRO) 1-1

A marcat Moldovan Raul

ACSK - LIVERPOOL (ANG) 1-2

A marcat Sfariac Andrei

ACSK - ADNIRA WALKER (AUS) 6-0

ACSK - BRUNN (AUS) 0-2

ACSK - ASV VOSENDORF (AUS) 4-1

Au marcat Craciun Tudor(2) si Bursuc Vlad(2)

ACSK - ST POLTEN (AUS) 2-1

Au marcat Craciun Tudor si Bursuc Vlad(2)

07.06.2015 - Cupa de vara, Campia Turzii

ACSK - INFINTY TARNAVENI 0-2

ACSK - NAVOBI ALBA IULIA 1-0

A marcat Moldovan Raul

semifinala - ACSK - IS CAMPIA TURZII 1-1 (2-3 dupa penalty-uri)

A marcat Bursuc Vlad

finala mica - ACSK - INFINITY TARNAVENI 2-0

Au marcat Ocos Daris si Bursuc Vlad

16.05.2015 - etapa 20

CS IERNUT - ACSK 1-1

A marcat Cernea Cezar

08.05.2015 - etapa 19

ACSK - VIITORUL UNGHENI 1-3

A marcat Ocos Daris

29.04.2015 - etapa 18

AS MIERCUREA NIRAJ - ACSK 2-0

26.04.2015 - etapa 17

ACSK - ASMSE TG MURES 2-0

A marcat Ocos Daris(2)

19.04.2015 - etapa 16

ACSK -  CS IERNUT  1-1

A marcat Craciun Tudor

27.03.2015 - etapa 15

ASMSE TG MURES - ACSK 0-3

Au marcat Dumitru Andrei, Dragulescu Paul si Sfiriac Andrei

22.03.2015 - etapa 14

MOBILA SOVATA - ACSK 8-0

15.03.2015 - etapa 13

ACSK - GLIGA REGHIN 0-4

28.02-01.03.2015- Cupa Municipiului Reghin

ACSK - CSS BRASOVIA 2-1

Au marcat Craciun Tudor si Ocos Daris

ACSK - AVANTUL REGHIN 2-0

A marcat Ocos Daris(2)

ACSK - VIITORUL MURES 5-0

Au marcat Sfiriac Andrei(2) si Dragulescu Paul(3)

ACSK - ELITE GHEORGHENI 2-0

Au marcat Ocos Daris si Moldovan Raul

ACSK - INTER VIISOARA 0-2

ACSK - MURESUL LUDUS 0-0 (3-2 dupa lovituri de departajare)

ACSK - CSS ODORHEI 1-1 (3-2 dupa lovituri de departajare)

A marcat Dragulescu Paul

13-14.12.2014 - Cupa Gobe, Od Secuiesc

ACSK - INTERSTAR SIBIU 2-1

Au marcat Craciun Tudor si un autogol

ACSK - PETROLUL PLOIESTI 0-1

ACSK - CSS ODORHEI 3-0

Au marcat Craciun Tudor(2) si Moldovan Raul

ACSK - STAR MEDIAS 1-4

A marcat Feier Adrian

ACSK - FC MIERCUREA CIUC 1-2

A marcat Feier Adrian

01.12.2014 - Cupa Viitorul, Cluj Napoca

ACSK - VIITORUL CLUJ 1-3

A marcat Horsia Adrian

ACSK - GLORIA BISTRITA 2-0

ACSK - VIITORUL CLUJ II   1-1

A marcat Horsia Adrian

ACSK - SPORTING CLUJ 2-0

Au marcat Craciun Tudor si Horsia Adrian

01.12.2014 - etapa 12

ACSK - LPS TG MURES 4-0

Au marcat Dumitru Andrei(2), Moldovan Raul si Sfiriac Andrei

26.11.2014 - etapa 11

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 1-0

A marcat Cristurean Teo

23.11.2014 - etapa 10

ACSK - ATLETIC KIDS GURGHIU 1-5

A marcat Vaida Adrian

15.11.2014 - etapa 9

ACSK - ELITE NAZNA 1-5

A marcat Ocos Daris

05-06.11.2014 - Memorialul Gheorghe Ola, faza judeteana

ACSK - INFINITY TARNAVENI 0-3

A marcat Dragulescu Paul(3)

ACSK - VIITORUL LUDUS 4-0

Au marcat Craciun Vlad,  Craciun Tudor(2) si Dragulescu Paul

ACSK - ASA TG MURES 0-2

ACSK - LPS TG MURES 0-7

Au marcat Pop Vlad, Sfiriac Andrei(2), Ocos Daris(2), Dragulescu Paul si Moldovan Raul

ACSK - ELITE NAZNA 10-0

Au marcat Sfiriac Andrei(2), Dragulescu Paul, Ocos Daris(2), Feier Adrian, Pop Vlad(2), Craciun Vlad si un autogol

ACSK - MURESUL LUDUS 0-1

ACSK - SOIMII TARNAVENI 1-1 (3-1)

A marcat Sfiriac Andrei

02.11.2014 - etapa 8

AVANTUL REGHIN - ACSK 2-3

Au marcat Dumitru Andrei(2) si Sfiriac Andrei

26.10.2014 - etapa 7

ACSK - LACU URSU SOVATA 3-2

Au marcat Craciun Tudor, Dragulescu Paul si Muresan Lucas

18.10.2014 - etapa 6

GLIGA REGHIN - ACSK 6-0

15.10.2014 - etapa 5

ACSK - LPS TG MURES 4-0

Au marcat Cristurean Teo, Vaida Adrian, Moldovan Raul si Dragulescu Paul

12.10.2014 - etapa 4

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 4-3

Au marcat Dragulescu Paul, Pop Vlad, Dumitru Andrei si Muresan Lucas

05.10.2014 - etapa 3

ACSK - ATLETIC GURGHIU 1-5

A marcat Ocos Daris

24.09.2014 - etapa 2

ACSK - ASA TG MURES 0-1

21.09.2014 - etapa 1

ELITA NAZNA - ACSK 2-1

A marcat Vaida Adrian

07-10.09.2014 - Cupa Eon Kinder

ACSK - SPORTING REGHIN 4-1

Au marcat Craciun Tudor, Dragulescu Paul, Ocos Daris si un autogol

ACSK - FARUL CONSTANTA 0-4

ACSK - JUNIOR SUCEAVA 4-1

Au marcat Pop Vlad, Sfiriac Andrei, Craciun Tudor si un autogol

ACSK - AFC OD SECUIESC 1-4

A marcat Horsia Adrian

ACSK - PROSPORT FOCSANI 0-6

ACSK - FARUL CONSTANTA 1-4

A marcat Horsia Adrian

14-16.04.2014 - Cupa Interstar, Sibiu

ACSK - INTERSTAR SIBIU 0-3

ACSK - NAVOBI ALBA IULIA 1-3

A marcat Moldovan Raul

ACSK - CSM R. VALCEA 4-8

Au marcat Ocos Daris(2), Moldovan Raul si Craciun Tudor

ACSK - ASA TG MURES 2-6

Au marcat Ocos Daris si Moldovan Raul

ACSK - ALMA SIBIU 0-4

ACSK - JUVENTUS TIMISOARA 13-1

Au marcat Sfiriac Andrei(5), Craciun Tudor(2), Pop Vlad, Moldovan Raul(3) si Ocos Daris(2)

ACSK - ZENIT SIBIU 1-0

A marcat Ocos Daris

07-09.03.2014 - Cupa Municipiului Reghin

ACSK - SEBASTIANO REGHIN 1-0

A marcat Ocos Daris

ACSK - ASA TG MURES 1-0

A marcat Ocos Daris

ACSK - ADI DEMIAN SIBIU 0-2

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 1-2

A marcat Ocos Daris

ACSK - ASA TG MURES 0-2

ACSK - CSS BISTRITA 0-3

01-02.02.2014 - Memorialul Szasz Adalbert, Tg Mures

ACSK - ASA TG MURES 0-1

ACSK - INFINITY TARNAVENI 1-0

A marcat Ocos Daris

ACSK - FORESTIERUL REGHIN 2-0

A marcat Ocos Daris(2)

ACSK - VIITORUL UNGHENI 3-0

Au marcat Ocos Daris(2) si Stefan Bogdan

ACSK - SC DE FOTBAL DEMIAN SIBIU 1-0

A marcat Ocos Daris

semifinala - ACSK - ATLETIC GURGHIU 2-1

Au marcat Ocos Daris si Horsia Adrian

finala - ACSK - ASA TG MURES 0-3

18.12.2013 - Turneu zonal, Tarlungeni

ACSK - PETROLUL PLOIESTI 2-1

A marcat Bursuc Vlad(2)

ACSK - KINDER TARGOVISTE 1-5

A marcat Bursuc Vlad

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 1-0

A marcat Bursuc Vlad

ACSK - STAR MEDIAS 0-1

07-08.12.2013 - Cupa Gobe, Od Secuiesc

ACSK - COSMO SPORT BUCURESTI 1-0

A marcat Craciun Vlad

ACSK - SC DE FOTBAL LIVIU ANTAL CLUJ 1-5

A marcat Moldovan Raul

ACSK - SK MIERCUREA CIUC 2-2

Au marcat Craciun Vlad si Pop Vlad

ACSK - VIITORUL CLUJ 2-0

Au marcat Ocos Daris si Sfariac Andrei

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 0-5

30.11.2013 - Cupa regionala, Medias

ACSK - FK MIERCUREA CIUC 3-1

Au marcat Craciun Vlad, Moldovan Raul si Ocos Daris

ACSK - VIITORUL MEDIAS 2-1

A marcat Ocos Daris(2)

ACSK - AFC OD SECUIESC 0-5

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 2-2

A marcat Ocos Daris(2)

10.11.2013 - Cupa Regionala, Brasov

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 3-2

Au marcat Ocos Daris, Sfariac Andrei si Curticapean Raul

ACSK - FK MIERCUREA CIUC 0-3

ACSK - AFC ODORHEIU SECUIESC 2-1

A marcat Bursuc Vlad(2)

ACSK - VIITORUL MEDIAS 1-4

A marcat Curticapean Raul

26.10.2013 - Cupa Piticot, Tg Mures

ACSK - ASA TG MURES 0-4

ACSK - FORESTIERUL REGHIN 2-1

A marcat Sfiriac Andrei si un autogol

ACSK - VIITORUL UNGHENI 12-0

Au marcat Sfiriac Andrei(3), Craciun Vlad, Craciun Tudor(5), Horsia Adrian si Ocos Daris(2)

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 2-0

A marcat Horsia Adrian(2)

ACSK - ACSK2006    2-4

Au marcat Moldovan Raul si Craciun Vlad

03-07.09.2013 - Cupa Eon Kinder

ACSK - FC TONI DOBOS 4-5

Au marcat Antal Denis(3) si Moldovan Raul

ACSK - VIITORUL BUZAU 3-2

A marcat Antal Denis(3)

ACSK - VIITORUL CONSTANTA 2-1

Au marcat Antal Denis si Moldovan Raul

sferturi de finala - ACSK - DINAMO BUCURESTI 0-2

ACSK - ACADEMIA GH HAGI 0-4

ACSK - VIITORUL ARGES 0-3

31.08.2013 - Trofeul Fotbal la Infinit, Tarnaveni

ACSK - SOIMII TARNAVENI 3-0

Au marcat Antal Denis(2) si Ocos Daris

ACSK - STAR MEDIAS 3-2

A marcat Antal Denis(3)

finala - ACSK - ACSK2006    6-1

Au marcat Antal Denis(5) si Craciun Tudor

17.08.2013 - Cupa Prieteniei, Reghin

ACSK - ATLETIC GURGHIU 1-0

A marcat Antal Denis

ACSK - ARIESUL TURDA 7-1

Au marcat Antal Denis(4), Bursuc Vlad si Curticapean Raul(2)

ACSK - SPERANTA TG MURES 9-3

Au marcat Antal Denis(6), Ocos Daris, Bursuc Vlad si Curticapean Raul

semifinala - ACSK - SPORTING BISTRITA 9-1

Au marcat Antal Denis(6), Ocos Daris si Bursuc Vlad(2)

finala - ACSK - SK MIERCUREA CIUC 5-1

Au marcat Antal Denis(3), Bursuc Vlad si un autogol

10-14.08.2013 - Brasov Junior Cup

ACSK - CORONA TAMPA WHITE 3-0

Au marcat Antal Denis(2) si Bursuc Vlad

ACSK -FEFS CRAIOVA 0-2

ACSK - MICEA ELIADE 1-5

A marcat Ocos Daris

 

ACSK - LPS TG JIU 3-0

Au marcat Antal Denis(2) si Bursuc Vlad

ACSK - STEAGU ROSU BRASOV 6-0

Au marcat Antal Denis(4), Bursuc Vlad si Moldovan Tonio

ACSK - ZIMBRU CHISINAU 4-1

Au marcat Antal Denis(3) si Bursuc Vlad

ACSK - INITIAL BUCURESTI 3-0

Au marcat Antal Denis(2) si Moldovan Tonio

ACSK - LPS TG JIU 2-1

Au marcat Antal Denis si Curticapean Raul

27.07.2013 - meci amical, Tg Mures

ACSK - PRO GOL TG MURES 17-0

Au marcat Antal Denis(6), Moldovan Antonio(4), Ocos Daris(3), Feier Adrian(2), Craciun Tudor si Sfariac Andrei

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 6-1

Au marcat Antal Denis(5) si Moldovan Antonio

09.06.2013 - Campionat regional, Od Secuiesc

ACSK - INTERSTAR SIBIU 1-2

A marcat Bursuc Vlad

ACSK - AFC OD SECUIESC 0-3

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 5-1

Au marcat Bursuc Vlad(3), Cernea Cezar si Ocos Daris

ACSK - FCM TG MURES 1-0

A marcat Bursuc Vlad

19.05.2013 - Campionat regional, Brasov

ACSK - INTERSTAR SIBIU 0-0

ACSK - AFC OD SECUIESC 0-0

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 2-1

A marcat Bursuc Vlad (2)

ACSK - FCM TG MURES 1-3

A marcat Bursuc Vlad

11.05.2013 - Campionat regional, Sg de Mures

ACSK - AFC OD SECUIESC 0-3

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 0-2

ACSK - INTERSTAR SIBIU 0-2

ACSK - FCM TG MURES 0-3

10-11.04.2013 - Cupa Interstar Sibiu

ACSK - FC ARGES 1-3

ACSK - INTERSTAR SIBIU 0-5

ACSK - VIITORUL ZALAU 6-1

Au marcat Bursuc Vlad(4), Moldovan Raul si Ocos Daris

ACSK - ALMA SIBIU 1-5

A marcat Craciun Tudor

ACSK - HIDROELECTRA VALCEA 0-5

22-24.02.2013 - Brasov Indoor Cup

ACSK - FC BENTA BRASOV 3-0

Au marcat Mare Eduard(2) si Moldovan Raul

ACSK - ATLETIC CRAIOVA 7-0

Au marcat Mare Eduard(4), Moldovan Raul(2) si Craciun Tudor

ACSK - AS JUNIOR GALATI 1-3

A marcat Mare Eduard

sferturi - ACSK - VIITORUL TIMISOARA 1-3

A marcat Mare Eduard

ACSK - FEPS CRAIOVA 1-4

A marcat Mare Eduard

ACSK - PROSPORT FOCSANI 3-5

A marcat Mare Eduard(3)

09-10.02.2013 - Cupa Municipiului Reghin

ACSK - MARA BAIA MARE 3-0

Au marcat Bursuc Vlad, Feier Adrian si Mare Eduard

ACSK - ATLETIC GURGHIU 0-3

ACSK - CSS REGHIN 4-0

Au marcat Mare Eduard, Feier Adrian, Cernea Cezar si Bursuc Vlad

ACSK - AFC ODORHEIU SECUIESC 6-0

Au marcat Feier Adrian, Mare Eduard, Ocos Daris, Moldovan Raul, Bursuc Vlad si un autogol

ACSK - FCM TG MURES 1-0

A marcat Mare Eduard

ACSK - SOIMII TARNAVENI 1-0

A marcat Bursuc Vlad

finala - ACSK - ATLETIC GURGHIU 0-4

 

14-16.12.2012 - Memorialul Nagy Miki, Tg Mures

ACSK - FCM TG MURES 2-0

Au marcat Mare Eduard si Ocos Daris

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 4-0

Au marcat Mare Eduard(2), Ocos Daris si Moldovan Raul

ACSK - PRO GOOL TG MURES 4-0

Au marcat Mare Eduard(2), Ocos Daris si Feier Adrian

ACSK - CSS REGHIN 6-0

Au marcat Feier Adrian(2), Moldovan Raul(2), Mare Eduard si Craciun Vlad

ACSK - U CLUJ 1-1

A marcat Mare Eduard

ACSK - VIITORUL ORADEA 1-0

A marcat Mare Eduard

finala - ACSK - AFC ODORHEIU SECUIESC 0-3

25.11.2012 - Cupa Prieteniei, Tg Mures

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 3-1

Au marcat Mare Eduard, Cernea Cezar si Ocos Daris

ACSK - INTERSTAR SIBIU 0-0

ACSK - AFC OD SECUIESC 2-7

Au marcat Mare Eduard si Ocos Daris

ACSK - FCM TG MURES 1-2

A marcat Bursuc Vlad

11.11.2012 - turneu regional, etapa 4, Odorheiu Secuiesc

ACSK - INTERSTAR SIBIU 0-4

ACSK - AFC ODORHEIU SECUIESC 1-7

A marcat Feier Adrian

ACSK - FCM TG MURES 0-3

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 1-6

A marcat Mare Eduard

28.10.2012 - turneu regional, etapa 3, Brasov

ACSK - ACS TAMPA BARSOV 2-0

Au marcat Bursuc Vlad si Mare Eduard

ACSK - INTERSTAR SIBIU 2-0

Au marcat Ocos Daris si Cernea Cezar

ACSK - AFC ODORHEIU SECUIESC 1-6

A marcat Craciun Vlad

ACSK - FCM TG MURES 2-3

Au marcat Mare Eduard si Feier Adrian

07.10.2012 - turneu regional, etapa 2, Sibiu

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 2-0

A marcat Mare Eduard(2)

ACSK - AFC ODORHEIU SECUIESC 0-8

ACSK - INTERSTAR SIBIU 0-1

ACSK - FCM TG MURES 0-2

23.09.2012 - turneu regional, etapa 1, Sg de Mures

ACSK - FCM TG MURES 5-2

Au marcat Antal Denis(4) si Cernea Cezar

ACSK - AFC ODORHEIU SECUIESC 0-4

ACSK - INTERSTAR SIBIU 1-2

A marcat Mare Eduard

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 2-0

A marcat Antal Denis(2)

30.08-02.09.2012 - Cupa Eon Kinder, Tg Mures

ACSK - FC PITESTI 3-1

A marcat Antal Denis(3)

ACSK - PROSPORT FOCSANI 1-1

A marcat Antal Denis

ACSK - CFR CLUJ 2-2

A marcat Antal Denis(2)

ACSK - AFC ODORHEIU SECUIESC 1-5

A marcat Bursuc Vlad

ACSK - SPERANTA TG MURES 14-1

Au marcat Antal Denis(11), Mare Eduard, Cernea Cezar si Bursuc Vlad

ACSK - INTERSTAR SIBIU 4-8

A marcat Antal Denis(4)

ACSK - FCM TG MURES 7-3

A marcat Antal Denis(7)

ACSK - INTERSTAR FOCSANI 4-3

A marcat Antal Denis(4)

09-14.08.2012 - Brasov Juniors Cup

ACSK - STEAGU ROSU 8-1

Au marcat Antal Denis(5), Cernea Cezar(2) si Feier Adrian

ACSK - ACS TAMPA ORANGE 6-0

Au marcat Antal Denis(3), Cernea Cezar, Mare Eduard si Ocos Daris

ACSK - PROSPORT FOCSANI 2-2

Au marcat Antal Denis si Mare Eduard

ACSK - ACS TAMPA BLUE 0-7

ACSK - FC BRASOV I   9-0

Au marcat Antal Denis(5), Mare Eduard(3) si Bursuc Vlad

ACSK - ACS TAMPA WHITE 4-0

Au marcat Antal Denis(2), Cernea Cezar si Ocos Daris

ACSK - FC BRASOV II 8-0

Au marcat Mare Eduard(7) si Cernea Cezar

semifinala - ACSK - PROSPORT FOCSANI 7-2

Au marcat Antal Denis(4) si Mare Eduard(3)

finala - ACSK - ACS TAMPA BLUE 3-3 (5-6)

Au marcat Antal Denis, Mare Eduard si Bursuc Vlad

09.06.2012 - Kids Cup, Brasov

ACSK - ACS TAMPA WHITE 3-0

Au marcat Antal Denis(2) si Cernea Cezar

ACSK - SOIMII SIBIU 1-0

A marcat Antal Denis

ACSK - ACS TAMPA BLUE 0-1

ACSK - FC BRASOV II   5-0

Au marcat Antal Denis(2), Ocos Darius, Cernea Cezar si Mare Eduard

ACSK - ODORHEIU SECUIESC 5-1

Au marcat Antal Denis(4) si Ocos Darius

ACSK - FC BRASOV I   7-0

Au marcat Mare Eduard(4), Antal Denis(2) si Cernea Cezar

05.04.2012 - meci amical, Sg de Mures

ACSK - U CLUJ 6-12

A marcat Antal Denis(6)

24.03.2012 - Cupa Soimii, Sibiu

ACSK - CFR CLUJ 4-3

A marcat Antal Denis(4)

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 1-2

A marcat Antal Denis

ACSK - CSS SOIMII SIBIU 3-1

A marcat Antal Denis(3)

24.03.2012 - meci amical, Sibiu

CSS SOIMII SIBIU II - ACSK 3-5

Au marcat Mare Eduard(4) si Bursuc Vlad

17-19.02.10212 - Brasov Indoor Cup

ACSK - ACS TAMPA BRASOV BLUE 10-1

Au marcat Antal Denis(7), Mare Eduard, Molnar Szabolcs si Cernea Cezar

ACSK - PROSPORT FOCSANI 3-3

Au marcat Antal Denis(2) si Mare Eduard

ACSK - STEAGU ROSU BRASOV 11-2

Au marcat Antal Denis(8) si Mare Eduard(3)

semifinala - ACSK - ACS TAMPA BRASOV ORANGE 4-4 (5-6)

A marcat Antal Denis(4)

finala mica - ACSK - FC PITESTI 2008   4-1

A marcat Antal Denis(4)

16-18.12.2011 - Memorialul Nagy Miki, Tg Mures

ACSK1 - ACS TAMPA BRASOV WHITE 5-2

A marcat Antal Denis(4) si un autogol

ACSK1 - CSS ODORHEI 2-4

A marcat Antal Denis(2)

ACSK1 - INTERSTAR SIBIU 3-4

A marcat Antal Denis(3)

semifinala - ACSK1 - CFR CLUJ NAPOCA 5-5 (7-6)

A marcat Antal Denis(5)

finala - ACSK1 - INTERSTAR SIBIU 1-3

Autogol

ACSK2 - CFR CLUJ NAPOCA 1-10

A marcat Molnar Szabolcs

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV BLUE 1-8

A marcat Bursuc Vlad

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV WHITE 0-5

ACSK2 - CSS ODORHEI 3-9

A marcat Bursuc Vlad(3)

29.05.2011 - meci amical, Cluj Napoca

CFR CLUJ - ACSK 8-4

Au marcat Cernea Cezar, Moldovan Tonio si Blaga Dragos(2)

30.04.2011 - meci amical, Sg de Mures

ACSK - CFR CLUJ 5-3

Au marcat Antal Denis(4) si Stoica Raul

 

Benta GroupPony ToysApollo Wellness Club
Sport life

Contact:

Sg. de Mures, jud. Mures, Romania. tel 0265 31 85 27, 0740 96 32 74 ; fax 0365 81 52 50, email: askindersgm@yahoo.com