SELECTIE LA ACS KINDER

Clubul nostru organizeaza selectii pentru copii nascuti in anii   2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 si 2011. Pentru informatii suplimentare contactati antrenorii:

 

2004, 2005, 2007 - Pop Lupu Coriolan, tel 0740963274

2003, 2009 - Moldovan Dan, tel 0747708221

2008 - Moldovan Codrut, tel 0741074758

2006, 2010, 2011 - Lupsa Ciprian, tel 0740320914

GRUPA 2007

19-20.08.2016 - Cupa Sporting Reghin

ACSK- BEST KIDS REGHIN 3-1

Au marcat Dikui David, Pap Levente si Boca Denis

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 6-0

Au marcat Maxim Darius, Balaj David(3), Maxim Darius si Papp Levente

ACSK - MURESUL DEDA 6-0

Au marcat Balaj David(5) si Simon Mark

ACSK - INFINITY TARNAVENI 5-3

Au marcat Balaj David, Papp Levente, Maxim Darius, Bota Eric si Simon Mark

semifinala - ACSK - SC DE FOTBAL LIVIU ANTAL 4-0

Au marcat Balaj David(3) si Bota Eric

finala - ACSK- BEST KIDS REGHIN 0-2

ACSK2 - ACS SPERANTA TG MURES 5-2

Au marcat Bota Eric, Papp Levente(3) si Boca Denis

ACSK2 - CS JUVENES TG MURES 2-3

Au marcat Maxim Darius si Bota Eric

ACSK2 - MURESUL NAZNA 1-4

A marcat Bota Eric

ACSK2 - SC DE FOTBAL LIVIU ANTAL 1-7

A marcat Boca Denis

ACSK2 - ACS SPERANTA TG MURES 1-3

A marcat Bota Eric

22.05.2016 -

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 7-2

Au marcat Lorenczi Levente(4), Florescu Radu(2) si Panga Cristi

ACSK - CUGIR 2-5

Au marcat Florescu Radu si Lorenczi Levente

20-22.05.2016 - Memorialul Sandrino Gherine, Campulung Moldovenesc

ACSK - REAL JUNIOR VASLUI 5-5

Au marcat Bota Eric, Maxim Darius(2) si Balaj David(2)

ACSK - CSS BOTOSANI 3-1

Au marcat Bota Eric, Papp Szilard si Balaj David

ACSK - KIDS TAMPA BRASOV 13-0

Au marcat Bota Erik(3), Papp Szilard(3), Maxim Darius(3) si Balaj David(3) si Pop Victor

ACSK - JUNIORUL SUCEAVA 4-0

Au marcat Simon Mark, Bota Eric(2) si Maxim Darius

semifinala - ACSK - CSS LUCEAFARUL CLUJ 0-6

finala mica - ACSK - DIDI IASI 3-5

Au marcat Balaj David si Maxim Darius(2)

17.04.2016 - Cupa Sporting, Cluj Napoca

ACSK - VIIOTRUL CLUJ 11-0

Au marcat Balaj David(5), Lorinczi Levente(4), Bota Eric si Maxim Darius

ACSK - PRIMAVERA SATU MARE 4-0

Au marcat Maxim Darius si Balaj David(3)

ACSK - BEST KIDS REGHIN 0-1

ACSK - SPORTING CLUJ 8-0

Au marcat Simon Mark(3), Balaj David(2), Pap Szilard(2) si Lorinczi Levente

ACSK - MECSOM DEJ 1-0

A marcat Pop Victor

ACSK - UNIREA ALBA IULIA 2-2

Au marcat Maxim Darius si Balaj David

ACSK - JUNIORUL CLUJ 6-0

Au marcat Balaj David(3), Bota Eric(2) si Pap Szilard

10.04.2016 - Interliga Nationala, Zlatna

ACSK - CS ZLATNA 5-3

Au marcat Balaj David(2), Maxim Darius(2) si Bota Eric

ACSK - CSS REGHIN 5-1

Au marcat Balaj David(2), Maxim Darius, Bota Eric si Lorinczi Levente

ACSK - CS SEBES 5-3

Au marcat Balaj David(2), Maxim Darius(2) si Chibulcutean Bogdan

05-06.03.2016 - Cupa Municipiului Reghin

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 7-0

Au marcat Balaj David(4), Maxim Darius(2) si Imre Kristian

ACSK - MURESUL DEDA 7-1

Au marcat Balaj David(4), Bota Eric(2) si Maxim Darius

ACSK - ATLETIC KIDS GURGHIU 6-1

Au marcat Balaj David(3), Maxim Darius si Bota Eric

semifinala - ACSK - CS JUVENES 4-1

Au marcat Balaj David(2), Maxim Darius si Bota Eric

finala - ACSK - BEST KIDS REGHIN 0-1

07-09.02.2015 - Brasov Indoor Cup

ACSK - ACS TAMPA KIDS BRASOV 1-3

A marcat Maxim Darius

ACSK - TICA DANILESCU BUCURESTI 1-1

A marcat Boca Denis

ACSK - TERMO BUCURESTI 4-2

Au marcat Boca Denis, Bota Eric, Maxim Darius si Simon Mark

ACSK - FC BRASOV 8-0

Au marcat Balaj David(4), Maxim Darius (3) si Bota Eric

ACSK - HIDRO VALCEA 2-5

Au marcat Boca Denis si Bota Eric

ACSK - FC BRASOV 5-3

Au marcat Maxim Darius(2), Bota Eric(2) si Balaj David

18.10.2015 - Interliga Nationala - etapa 1, Od Secuiesc

ACSK - LPS TG MURES 13-1

Au marcat Balaj David(4), Maxim Darius(2), Imre Krisztian(2), Lorinczi Levente(3), Pop Victor si Bota Eric

ACSK - AFC OD SECUIESC 2-2

A marcat Balaj David(2)

ACSK - INTERSTAR SIBIU 0-2

07-10.09.2015 - Cupa Eon Kinder

ACSK1 - ACS SPERANTA TG MURES II   12-1

Au marcat Florescu Radu, Simon Mark(2), Imre Krisztian si Maxim Darius(8)

ACSK1 - ACS KIDS TAMPA BV 8-1

Au marcat Maxim Darius(4), Imre Krisztian, Boca Denis si Simon Mark(2)

ACSK1 - PANDURII TG JIU 7-2

Au marcat Maxim Darius(4) si Balaj David(3)

ACSK1 - ACADEMIA GH HAGI 1-3

A marcat Bota Eric

ACSK1 - JUNIOR GALATI 1-1 (2-3)

A marcat Balaj David

ACSK1 - ACS KIDS TAMPA BV 13-1

Au marcat Florescu Radu, Imre Krisztian(3), Maxim Darius(2), Boca Denis, Bota Eric si Balaj David(5)

ACSK1 - PANDURII TG JIU 4-2

Au marcat Maxim Darius(2), Bota Eric si Balaj David

ACSK2 - ASA TG MURES 1-6

A marcat Lorincz Levente

ACSK2 - ACS SPERANTA TG MURES 0-2

ACSK2 - LUCEAFARUL CLUJ 1-9

A marcat Lorincz Levente

ACSK2 - DINAMO BUCURESTI 0-9

ACSK2 - JUNIOR GALATI 0-7

ACSK2 - ASA TG MURES 1-5

A marcat Fazakas Mark

ACSK2 - ACS SPERANTA TG MURES II   0-1

01-04.09.2015 - Cupa Eon Kinder (CATEGORIA 2006)

ACSK - FARUL CONSTANTA 0-5

ACSK - LUCEAFARUL CLUJ 2-2

Au marcat Simon Mark si Maxim Darius

ACSK - VIITORUL UNGHENI 2-1

Au marcat Simon Mark si Maxim Darius

ACSK - ACSK2006    1-1

A marcat Bota Eric

ACSK - AC GH HAGI 0-18

ACSK - LUCEAFARUL CLUJ 0-4

ACSK - FARUL CONSTANTA 1-7

27-28.08.2015 - Cupa Sporting

ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 3-1

Au marcat Simon Mark(2) si Bota Eric

ACSK - FC BENTA BRASOV 4-2

Au marcat Simon Mark(3) si Imre Krisztian

ACSK - AVANTUL REGHIN 4-2

Au marcat Maxim Darius(3) si Balaj David

ACSK - VIITORUL UNGHENI 3-2

Au marcat Balaj David(2) si Maxim Darius

ACSK - AFC OD SECUIESC 3-2

Au marcat Balaj David(2) si Pop Victor

ACSK - FK MIERCUREA CIUC 3-1

Au marcat Bota Eric(2) si Simon Mark

ACSK - BEST KIDS REGHIN 3-1

Au marcat Balaj David(2) si Maxim Darius

ACSK - BEST KIDS REGHIN 0-7

17-19.07.2015 - Cupa Municipiului Toplita

ACSK - VIITORUL BACAU 5-1

ACSK - SPORTING BACAU 8-1

ACSK - STIINTA TOPLITA 10-1

ACSK - MINERUL BALAN 5-0

19-21.06.2015 - Tomis Chalenge Cup, Constanta

ACSK - STARS BRAILA 6-2

Au marcat Bota Erik, Balaj David(3) si Maxim Darius(2)

ACSK - FARUL CONSTANTA II   6-0

Au marcat Bota Erik, Balaj David(2), Panga Cristian(2) si Makovschi Bogdan

ACSK - FARUL CONSTANTA 5-4

Au marcat Bota Erik, Balaj David, Maxim Darius(2)si Panga Cristian

ACSK - JUNIOR GALATI 2-2

A marcat Maxim Darius(2)

ACSK - DOBRICH (BUL) 8-5

Au marcat Bota Erik, Balaj David(4), Maxim Darius(2) si Panga Cristian

28.02.-01.03.2015 - Cupa Municipiului Reghin 2006

ACSK - SPORTING REGHIN 1-1

A marcat Balaj David

ACSK - TRANSILVANIA BISTRITA 4-1

Au marcat Maxim Darius(2), Bota Eric si Balaj David

ACSK - FK MIERCUREA CIUC 1-5

A marcat Balaj David

ACSK - INFINITY TARNAVENI 2-2

Au marcat Macovschi Bogdan si Maxim Darius

ACSK - BEST KIDS REGHIN 1-0

A marcat Maxim Darius

21-22.02.2015 -Cupa Municipiului Reghin

ACSK - BEST KIDS REGHIN 5-0

Au marcat Maxim Darius(3), Imreh Kristian si Balaj David

ACSK - PROGOL TG MURES 4-0

Au marcat Maxim Darius(3) si Balaj David

ACSK - AFC OD SECUIESC 3-0

Au marcat Maxim Darius si Balaj David(2)

ACSK - SC DE FOTBAL LIVIU ANTAL 8-0

Au marcat Bota Eric(4), Maxim Darius(3) si Balaj David

ACSK - FCM AVANTUL REGHIN 4-0

Au marcat Balaj David(2), Maxim Darius si Simon Mark

finala - ACSK - BEST KIDS REGHIN 2-1

Au marcat Bota Eric si Maxim Darius

13-15.02.2015- Brasov Indoor Cup

ACSK - DINAMO BUCURESTI 1-4

A marcat Balaj David

ACSK - STEAGU ROSU BRASOV 3-0

Au marcat Balaj David(2) si Maxim Darius

ACSK - KINDER TARGOVISTE 6-1

Au marcat Maxim Darius(4) si Balaj David(2)

ACSK - SPORTING VASLUI 1-2

A marcat Maxim Darius

ACSK - INIZIO BUCURESTI 3-0

Au marcat Maxim Darius si Bota Eric(2)

ACSK - DINAMO BUCURESTI 1-3

A marcat Maxim Darius

ACSK - SPARTA BUCURESTI  3-3 (5-3 dupa lovituri de departajare)

Au marcat Bota Eric(2) si Balaj David

24.01.2015 - Cupa Miercurea Ciuc

ACSK - ACS TAMPA BV 1-2

A marcat Macovschi Bogdan

ACSK - FK MIERCUREA CIUC II 4-1

Au marcat Balaj David(3) si Macovschi Bogdan

ACSK - AFC OD SECUIESC 0-0

semifinala - ACSK - ACS SPERANTA TG MURES 1-1 (1-3 dupa lovituri de departajare)

A marcat Macovschi Bogdan

finala mica - ACSK - FK MIERCUREA CIUC 3-1

A marcat Balaj David(3)

06-07.12.2014 - Cupa Gobe, Od Secuiesc

ACSK - ACS TAMPA BV 0-2

ACSK - ACS CORONA BRASOV 0-1

ACSK - FK MIERCUREA CIUC 10-0

Au marcat Maxim Darius(4), Bota Eric(3), Balaj David(2) si Simon Mark

ACSK - AFC OD SECUIESC 2-2

A marcat Macovschi Bogdan(2)

ACSK - SC DE FOTBAL LIVIU ANTAL SIGHISOARA 14-1

Au marcat Balaj David(6), Maxim Darius(6), Simon Mark si Bota Eric

ACSK - COSMO SPORT BUCURESTI 3-1

Au marcat Macovschi Bogdan(2) si Panga Cristian

ACSK - ACS TAMPA BV 1-1

A marcat Balaj David

ACSK - FK MIERCUREA CIUC 1-0

A marcat Macovschi Bogdan

ACSK - AFC OD SECUIESC 8-2

Au marcat Maxim Darius(5), Balaj David(2) si Boca Denis

ACSK - AFC ZETEA 0-3

31.10-02.11.2014 - Sibiu Football Days

ACSK - CSM R. VALCEA 7-4

Au marcat Maxim Darius(5) si Balaj David(2)

ACSK - AFC OD SECUIESC 4-2

Au marcat Balaj David(2), Maxim Darius si Bota Eric

ACSK - INTERSTAR SIBIU 0-10

semifinala - ACSK - PROSPORT FOCSANI 0-4

finala mica - ACSK - PETROLUL PLOIESTI 3-2

Au marcat Balaj David(2) si Boca Denis

07-10.09.2014 - Cupa Eon Kinder

ACSK1 - ARISTON RUSSE (BG) 1-1

A marcat Balaj David

ACSK1 - TRANSILVANIA MEDIAS 1-2

A marcat Imre Cristian

ACSK1 - FC BRASOV 1-4

A marcat Balaj David

ACSK1 - LPS TG JIU 5-2

Au marcat Panga Cristian, Bota Eric(2), Balaj David si Maxim Darius

sfert de finala -ACSK1 - PANDURII TG JIU 8-0

Au marcat Balaj David(3), Bota Eric(2), Panga Cristian, Boca Denis si Maxim Darius

semifinala - ACSK1 - PROSPORT FOCSANI 1-3

A marcat Simon Mark

finala - ACSK1 - LUCEAFARUL CLUJ 3-2

Au marcat Balaj David(2) si Maxim Darius

ACSK2 - FARUL CONSTANTA 0-5

ACSK2 - ACS SPERANTA TG MURES 0-6

ACSK2 - PANDURII TG JIU 0-1

ACSK2 - ASA TG MURES 0-4

ACSK2 - TRANSILVANIA MEDIAS 1-9

A marcat Torok Peter

ACSK2 - LPS TG JIU 0-9

26-27.08.2014 - Memorialul Ghita Maiogan, Reghin

ACSK - ASA TG MURES 3-2

Au marcat Balaj David(2) si Simon Mark

ACSK - SPORTING REGHIN 6-1

Au marcat Balaj David(3), Maxim Darius, Imre Cristian si Bota Eric

ACSK - STIINTA TOPLITA 5-0

Au marcat Balaj David(3), Boca Denis si Imre Cristian

ACSK - AVANTUL REGHIN 3-2

Au marcat Bota Eric, Boca Denis si Balaj David

ACSK - SEBASTIANO REGHIN 1-2

A marcat Imre Cristian

13-15.06.2014 - Cupa Szekelyudvarhely, Od Secuiesc

ACSK1 - AFC OD SECUIESC II   15-1

Au marcat Maxim Darius(4), Balaj David(5), Bota Eric(3), Panga Cristian si Imre Cristian(2)

ACSK1 - ACS TAMPA BRASOV 5-0

Au marcat Maxim Darius, Balaj David(2), Sfariac Paul si Imre Cristian

ACSK1 - AFC OD SECUIESC I   5-1

Au marcat Maxim Darius(2), Balaj David si Cristurean Stefan(2)

ACSK1 - ACSK2   10-3

Au marcat Maxim Darius(4), Balaj David(3), Bota Eric, Simon Mark si Imre Cristian

ACSK1 - INTERSTAR SIBIU II   4-0

Au marcat Maxim Darius, Balaj David(2) si Imre Cristian

ACSK1 - INTERSTAR SIBIU I     3-4

A marcat Balaj David(3)

ACSK2 - INTERSTAR SIBIU I    0-9

ACSK2 - AFC OD SECUIESC II   2-4

Au marcat Macovschi Bogdan si Cristurean Stefan

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV 1-6

A marcat Boca Denis

ACSK2 - ACSK1    3-10

Au marcat Torok Peter si Boca Denis(2)

ACSK2 - AFC OD SECUIESC I  0-1

ACSK2 - INTERSTAR SIBIU II    0-0

17-18.05.214 - Cupa Viitorul Darina, Ungheni

ACSK1 - SEBASTIANO REGHIN 2-2

Au marcat Balaj David si Simon Mark

ACSK1 - ACS TAMPA BLUE 5-0

Au marcat Balaj David(3), Maxim Darius si Imre

ACSK1 - CS PETROLUL PLOIESTI 0-0

semifinala - ACSK1 - ACS TAMPA BRASOV 5-2

Au marcat Balaj David(3), Maxim Darius si un autogol

finala - ACSK1 - PETROLUL PLOIESTI 2-0

Au marcat Balaj David si Macovschi Bogdan

ACSK2 - ACS SPERANTA TG MURES 0-3

ACSK2 - ACS VIITORUL UNGHENI 1-3

A marcat Boca Denis

ACSK2 - AFC OD SECUIESC 0-1

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV 1-3

A marcat Boca Denis

ACSK2 - ACS TAMPA BARSOV 0-2

ACSK2 

14-16.04.2014 - Cupa Interstar, Sibiu

ACSK - ALMA SIBIU 4-2

Au marcat Balaj David(3) si Bota Eric

ACSK - INTERSTAR SIBIU 9-0

Au marcat Balaj David(3), Bota Eric, Imre Cristian(2), Panga Cristian, Cristurean Stefan si Maxim Darius

ACSK - TRANSILVANIA MEDIAS 2-1

Au marcat Cristurean Stefan si Balaj David

ACSK - INTERSTAR SIBIU 2-5

Au marcat Balaj David si Bota Eric

ACSK - INIZIO BUCURESTI 1-1

A marcat Balaj David

ACSK - ALMA SIBIU 3-0

Au marcat Balaj David(2) si Cristurean Stefan

29.03.2014 - Cupa Sebastiano Reghin

ACSK1 - ACSK3    11-0

Au marcat Simon Mark(3), Maxim Darius, Balaj David(3), Bota Eric si Imre Cristian(3)

ACSK1 - SEBASTIANO REGHIN 7-0

Au marcat Maxim Darius(2), Balaj David(3) si Bota Eric(2)

ACSK1 - AVANTUL REGHIN 6-1

Au marcat Simon Mark, Maxim Darius(2) si Balaj David(3)

ACSK2 - ACSK3 1-0

A marcat Boca Denis

ACSK2 - SEBASTIANO REGHIN 0-0

ACSK3 - SEBASTIANO REGHIN 0-4

ACSK3 - AVANTUL REGHIN 0-4

ACSK3 - SEBASTIANO REGHIN 0-0

15.03.2014 - Cupa Municipiului Reghin

ACSK1 - CFR CLUJ 0-0

ACSK1 - CAMPIA TURZII 4-0

Au marcat Maxim Darius, Baloj David si Macovschi Bogdan

ACSK1 - SEBASTIANO REGHIN 2-2

Au marcat Maxim Darius si Baloj David

ACSK1 - CAMPIA TURZII 0-1

ACSK2 - CAMPIA TURZII 1-0

A marcat Bota David

ACSK2 - ASA TG MURES 0-7

ACSK2 - CFR CLUJ 

ACSK2 - SEBASTIANO REGHIN 0-1

22-23.02.2014 - Cupa Municipiului Reghin

ACSK - ASA TG MURES 0-1

ACSK - ASA TG MURES 0-2

ACSK - ACSK2006 II   2-0

Au marcat Cristurean Stefan si Balas David

ACSK - AFC OD SECUIESC 0-1

ACSK - ASA TG MURES 0-0

ACSK - SEBASTIANO REGHIN 1-3

A marcat Simon Mark

13-15.12.21013 - Memorialul Nagy Miki, Tg Mures

ACSK1 - AFC OD SECUIESC 2-1

Au marcat Maxim Darius si Simon Mark

ACSK1 - CFR VISINIU 0-4

ACSK1 - TRANSILVANIA MEDIAS 1-1

A marcat Maxim Darius

ACSK1 - IVANSUC CLUJ 2-0

Au marcat Maxim Darius si Simon Mark

semifinala - ACSK1 - INTERSTAR SIBIU 0-3

finala mica - ACSK1 - CFR ALB 1-1 (2-3)

A marcat Bota Eric

ACSK2 - ACS SPERANTA TG MURES 0-3

ACSK2 - ACS TAMPA BRASOV 0-2

ACSK2 - CFR ALB 0-6

ACSK2 - INTERSTAR SIBIU 0-8

ACSK2 - IVANSUC CLUJ 1-0

A marcat Macovschi Bogdan

07-08.12.2013 - Cupa Gobe, Od Secuiesc

ACSK1 - SC DE FOTBAL LIVIU ANTAL CLUJ 2-6

Au marcat Simon Mark si Balazs David

ACSK1 - FC BRASOV II   5-2

Au marcat Balazs David(2), Simon Mark(2) si Maxim Darius

ACSK1 - INTERSTAR SIBIU 2-4

A marcat Balazs David(2)

ACSK1 - ACSK2   11-0

Au marcat Balazs David(3), Bota Eric(4), Simon Mark(2) si Imre Krisztian(2)

ACSK1 - FC BRASOV II  4-2

Au marcat Balasz David, Bota Eric, Imre Krisztian si Simon Mark

ACSK2 - AFC OD SECUIESC 1-4

A marcat Pop Victor

ACSK2 - FC BRASOV 0-6

ACSK2 - INTERSTAR SIBIU 0-4

ACSK2 - AFC OD SECUIESC 0-5

19.10.2013 - Campia Turzii, meciuri amicale

ACSK - CFR CLUJ 1-1

A marcat Balaj David

ACSK - CFR CLUJ 2-3

Au marcat Simon Mark si Maxim Darius

ACSK - ISCT CAMPIA TURZII 1-2

A marcat Macovschi Bogdan

ACSK - SPORTLINE TURDA 0-1

13.10.2013 - Cluj Napoca, jocuri amicale

ACSK - CFR CLUJ 1-2

A marcat Balaj David

ACSK - CFR CLUJ 0-1

ACSK - SC DE FOTBAL LIVIU ANTAL 0-0

ACSK - SPORTLINE TURDA 1-0

A marcat Simon Mark

03-07.09.2013 - Cupa Eon Kinder

ACSK - ACSK2006   1-6

A marcat Maxim Darius

ACSK - VIITORUL ARGES 0-9

ACSK - FCM TG MURES 0-6

ACSK - JUNIORUL BUCURESTI 1-5

A marcat Bota Eric

ACSK - FC BRASOV 0-12

ACSK - INTERSTAR SIBIU 0-13

24.08.2013 - Cupa Prieteniei, Morareni

ACSK - CSS REGHIN 0-2

ACSK - OD SECUIESC 0-3

ACSK - CFR CLUJ 0-9

ACSK - ACSK2006   0-4

01-02.06.2013 - Brasov

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 3-11

Au marcat Maxim Darius si Imre Crsitian(2)

ACSK - ACS TAMPA BRASOV 10-4

Au marcat Florescu Radu, Maxim Darius(7) si Imre Crsitian(2)

 

Benta GroupPony ToysApollo Wellness Club
Sport life

Contact:

Sg. de Mures, jud. Mures, Romania. tel 0265 31 85 27, 0740 96 32 74 ; fax 0365 81 52 50, email: askindersgm@yahoo.com